Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Miért vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Miért vagyok ilyen tehetetlen? Miért érzem magam ilyen egyedül? Megpróbáljam egyáltalán?

Figyelt kérdés

Úgy érzem mintha teljesen egyedül lennék... pedig nem van pár barátom... de sosem járok el sehova, a szüleim a gond mert nagyon szorosan fognak, pedig szeretnék eljárkálgatni. És próbálok elszakadni de nem tudom, hogy kéne megmondani nekik, hogy nem akarok mindennap itthon gubbasztani egyedül?

Nem volt még barátom pedig már 17 éves vagyok. Én nem tartom gáznak csak fáj, hogy nem találok olyan embert akit szerethetek és szeretne. Többen azt mondják, hogy szép vagyok. Én nem tartom magam annak, de reménykedtem benne, hogy sikerül valakit találnom. De évről évre egyre keserűbb leszek, egyre jobban úgy gondolom, hogy nem fog sikerülni. És a fiúkkal való kapcsolat kialakításban párkeresésben csak a fiatalabbak vettek emberszámba. De nekem barát kell nem pedig egy haver. Nem értem magam mért nem sikerül. Mert mikor próbálkoztam csúfosan megbuktam. És félek az újabb csalódásban.

A legfontosabb kérdésem pedig az, hogy bepróbálkozzak-e egy srácnál. A lényeg, hogy ő az osztálytársam már kilencediktől kezdve nagyon tetszett nekem. volt egy bonyolult kapcsolata egy zűrös csajjal de vége lett. A srác kedves jól el lehet vele beszélni ha nincsenek ott az idióta haverjai/osztálytársaink. Még egy év van a suliból - most vagyok 11.es- megpróbáljam elmondani neki vagy pedig hagyjam 12. év végére azt h szeretem? Vagy keressek valaki mást, próbáljam elfelejteni?


2011. nov. 17. 22:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Értelmes választ várok nem pedig baromságokat!
2011. nov. 17. 22:25
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért ne kezdhetnél vele?

Ajtóstul persze ne ronts a házba. Beszélgess vele többet. Használd a testbeszédet...


kezdeményezz finoman, nőiesen. Had higgye, hogy igazából ő mozdult rád.

23F

2011. nov. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 life is beautiful ***** válasza:

"hogy nem akarok mindennap itthon gubbasztani egyedül?"

ha máshogy nem megy,mond azt ,hogy majd este jövök,aztán megjössz éjfélre, és egyre told ki ezt az időpontot, aztán lehet 4-5ig bulizni :D:D


hogy látod? vajon bejösz neki vagy lövésed sincs?.. beszélgess vele, most miért ne? aztán ha vevő rád ,akkor hívd el vhova..

2011. nov. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Testbeszéddel? Mindig mikor meglátom akkor önkéntelenül rá mosolygok... De, h fejezhetném ki még jobban?

Hát már párszor elmentem, de sajnos akkor is csak 11-ig mehettem :/ Ha meg tologatnám akk meg még inkább nem engednének el :/

2011. nov. 17. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!