Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utálok egyedül lenni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálok egyedül lenni, de senkit sem akarok közel engedni magamhoz?

Figyelt kérdés
Akkor most hogy is van ez?
2011. nov. 5. 23:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Csak meg kell találnod azokat az embereket, akiknek van türelme (és igénye) áttörni a faladat... menni fog, hidd el, én is sokáig kínlódtam ezzel a problémával. Most már, 23 évesen, úgyahogy boldogulok már a kapcsolatokkal (pár- és baráti kapcsolatra is értem).
2011. nov. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Köss magaddal komprumisszumot, szóval vagy közelengedsz valakit vagy egyedül maradsz. (vagy olyat választasz aki már a közeledben van)
2011. nov. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
De félek, hogy olyan vastag fal van körülöttem, hogy beleun az illető, mire át tudná törni...
2011. nov. 5. 23:59
 4/23 anonim ***** válasza:
30%
Legyél skizofrén. Azt mondják, a rendszeres marihuánafogyasztás segít ebben. Problem solved :)
2011. nov. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

teljesen természetes,van ilyen korszaka mindenkinek.

én ilyenkor elmentem kur-vázni.

a lényeg megvan,de utána nem kell vele foglalkozni.

2011. nov. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Hát én mindig ilyen voltam, ez nem csak egy korszak.. (a k*rvázást kihagynám, lévén hogy nő vagyok oO)
2011. nov. 6. 00:01
 7/23 anonim ***** válasza:
Kezdj el motorozni. Nem leszel egyedül, és nem is kell úgy közel engedni magadhoz, mint egy embert.
2011. nov. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem, de volt, aki elég türelmes volt.

A másik amit tudok javasolni, nekem mindig az interneten sikerült előre lépnek, és párkapcsolatra találnom. Valahogy arctalanul könnyebb. Aztán élőben szinte előről kellett kezdeni, de akkorra már tudta, hogy kellek neki, így nem adta fel.

A legjobb barátnőmmel 3 éven keresztül volt felszínes kapcsolatunk, de ő még mindig próbálkozott... 3 év után sikerült közel engednem magamhoz, és nagyon örülök, hogy kitartott, és nagyon tisztelem is ezért.

2011. nov. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Hát nemtom van az a pénz amiért én közel engednélek magamhoz. F
2011. nov. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

köszi az értelmes (és a kevésbé értelmes) válaszokat!

Hát nekem az internet olyan idegen... Meg lutri

2011. nov. 6. 00:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!