Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! 18 évesen ha tetszene,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! 18 évesen ha tetszene, vagy szerelmesek lennétek egy 13 éves csajba mit tennétek?

Figyelt kérdés
A csajt elöször 17-nek néztem .. :D Azt de aztán kiderült hogy csak 13.. ja és ti várnátok ezzel?
2011. nov. 18. 12:19
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
:D
2011. nov. 18. 12:34
 12/40 anonim ***** válasza:
most komolyan egy 13 éves kislányra akarsz várni míg 15-16 nem lesz? szerintem nézz ki mást magadnak
2011. nov. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 Lifeishard ***** válasza:
Várnék vele, mert nem akarnám, hogy a sitten az én púzómat fugázzák ki... Csak arra vigyázz, nehogy valami 15 éves forma addig közbelépjen. :)
2011. nov. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
De komolyan nem néz 13-nak.. küldjek képek róla privátban?? Amikor megtudtam majdnem szívrohamot kaptam :D
2011. nov. 18. 12:51
 15/40 anonim ***** válasza:
na erre kíváncsi vagyok. küld azt a képet
2011. nov. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Küldtem
2011. nov. 18. 12:59
 17/40 anonim válasza:

Azt gondold végig, hogy mit tudna neked nyújtani (mindenféle szempontból) egy 13 éves gyereklány, ha csak nem a Barbie kifestő a gyengéd (ne azt nézd hogy ma milyen a világ). Nagy valószínűséggel semmit!

"Türelem, hagyd a rózsafát nyárba fordulva virágba borulni, aztán szakíts róla" (ismeretlen író gondolatai)

Egyébként meg végezz tesztet magadon: mikor újra látod, tedd fel magadnak ezt a kérdést: "Megdugnám inkább vagy megsimizném a buksiját?" Miközben ezen morfondírozol, ha lentebb érzel bizsergést, akkor fordulj orvoshoz sürgősen. Amennyiben a szíved táján érzed a forróságot akkor, megnyugtatlak nincs baj veled. Viszont akkor kevered a szezont a fazonnal, ugyanis nem szerelmes vagy hanem oly sokunk által átélt érzés kerített hatalmába, amelyet a gyermeki báj a hófehér lélek tisztasága és ártatlansága vált ki az emberből.

2011. nov. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
De szerinted várjak vele?
2011. nov. 18. 13:03
 19/40 A kérdező kommentje:
és majd pár év múlva keressem fel?
2011. nov. 18. 13:04
 20/40 anonim ***** válasza:

Ilyenhelyzetben voltam en is a nyaron, megismertem egy 13 eves lanyt, aki utana szerintem belemszeretett, rengeteget keresett meg midnig beszelgetni akart meg ilyenek, aranyos is es nagyon ertelmes de megis tul fiatal. Mondjuk en nem szerettem bele, de ha te tenleg szereted akkor probalj meg varni minimum ameg 14 eves lesz, es ezzel a jarasra gondolok, nem szexre. Ebben a korban eleg sok az 5 ev, a legtobbet ekkor fejlodik az ember. Szerintem probald azt tenni amit te nem bannal meg...


18/F

2011. nov. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!