Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kettős probléma, nem akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kettős probléma, nem akarom őket elveszíteni, kénytelen leszek a jóbarátot mellőzni?

Figyelt kérdés

A legjobb barátomat elég érzékeny szálak fűzik a páromhoz. Hogy miből gondolm? A barátnőm a háttere a telóján és a sz.gépén is. SMS-et küldözget neki, hogy találkozzanak KETTESBEN. Amikor rákérdezek a barátomnál csak annyit mond " nagyon jó barátok vagyunk". Mit tegyek? Nem akarom őket megbántani de azt sem hogy elhagyon a párom. A másik problémám. A páromnak nincsennek barátnői csak fiúkkal barátkozik velük jobban kijön. Félek attól, hogy ezt kihasználják és előbb-utóbb lecsapják a kezemről. Hogy tudassam vele hogy féltem és ne tűnjön féltékenységnek? Elég csinos a barátnőm, sokan fenik rá a fogukat. Félek.

Párom 18/L. Én 20/F.


2011. nov. 18. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
egy papucs vagy.
2011. nov. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Miért? Azért mert féltem?

Ha papucs lennék egésznap otthon ülnék, de nem én is eljárok bulizni, vagy a barátokkal akármerre.

Talán azért lehetnék papucs mert igazán szeretek valakit ami a mai világban elég ritka.

2011. nov. 18. 12:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem, te egy papucs vagy.


Mocsok egy barátod van, a barátnődet pedig eltilthatnád tőle.

2011. nov. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az nem jóbarát, aki a te nődre utazik már bocs. Bár lehet embere válogatja én sose voltam képes ilyen helyzetbe hozni a barátaimat. Ha zavaróan tetszik a csaja valakinek akkor kerülöm a csajt amennyire lehet.


Egyébként egyszerű a dolgod, keress barátnőt a haverodnak és mond meg neki, hogy kurv*ra eleged van abból hogy a nőd körül kavar.


A barátnődet pedig akkor fogod megtartani ha nem un rád és nem veszti el az érdeklődését irántad. Amíg ezt a praxist nem veszted el addig nincs okod aggódni. Leegyszerűsítve: amíg (tényleg)szeret nyeregben maradsz, ennyi.

2011. nov. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát figyelj. Egy jól működő kapcsolatban nem lehet csak úgy lecsapni a kezedről a barátnőd. Ha vki le tudja csapni, akkor halott ügy az egész.

Ha a bnőd szeret, akkor úgy sem fog senkivel megcsalni, és úgy sem fog lecserélni. Ha meg alapból gáz van a kapcsolattal, akkor ha nem most a haveroddal, akkor később mással jön össze...az összes férfit meg nem tudod eltenni láb alól.

2011. nov. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!