Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretném elveszíteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretném elveszíteni a párom egy nő miatt! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő, megpróbálom röviden leírni!

A párom szeptemberben új iskolát kezdett, az egyik lánynak viszont szeptember óta tetszik, és összeakar jönni vele, pedig a lánynak van barátja 2éve!

A csaj beszólogat a barátomnak hogy szépfiú, cukorfalat, szépségem és még sorolhatnám!

Nekem egy teljesen becsületes csaj adja az információkat, mivel van egy közös barátnőjük és együtt vannak a suliban!

Nekem nagyon szúrja a szemem, mert ott mondja a lányoknak hogy alig várja hogy lássa az ÉN barátomat! ^^ Na meg inkább a haverjaival beszélget hogy az én barátom közelébe férkőzzön!

Én erről nem is tudtam, csak megnéztük barátommal hogy kik vannak letiltva és az említett csaj le volt tiltva, kérdeztem barátomat hogy miért?! Ő azt mondta azért mert bejelölte de ő nem is ismeri! Na ennyi a sztori!

Nem szeretném hogy ez a liba elvegye a barátomat!!!:/

Félek hogy elveszítem!

Normális válaszokat írjatok légyszíves!


2011. nov. 18. 16:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Én erről nem is tudtam, csak megnéztük barátommal hogy kik vannak letiltva és az említett csaj le volt tiltva, kérdeztem barátomat hogy miért?! Ő azt mondta azért mert bejelölte de ő nem is ismeri!"


Mimimi?

2011. nov. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ha a pasi letiltotta akkor azért, mert nem érdeki. nincs mit aggódni.


viszont rákérdezhetsz a pasidnál.


én pl kérdezés nélkül elmondanám a bnőmnek, hogy nyomul valami k.va, de nem érdekel

2011. nov. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, jobban kell félned azoktól a lányoktól akik nem látványosan nyomulnak, csak észrevétlen a bartai lesznek. Tapasztalatból mondom.
2011. nov. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

"Nekem egy teljesen becsületes csaj "


Szakavatott kavarógép igen...

2011. nov. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A barátod lekoptatja. Mi itt a gond?
2011. nov. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Még egyszer mondom, aki adja nekem az infókat meg az a csaj aki rástartolt a barátomra van egy közös barátjuk!! És ő adja nekem az infót, mert hall mindent!De egyébként nem kedveli a csajt, mivel az mindenkivel félrekavar!
2011. nov. 18. 17:08
 7/12 anonim ***** válasza:
A legrosszabb esetben félre..., ha te egy évig éhezteted, de elhagyni nem fog érte.
2011. nov. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A barátod visszautasította.

Ennél több nem kell.

2011. nov. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek megnyugodhatok???? DE akkor ne legyek rá féltékeny ne hozzam fel neki stb ugye? Nem szeretném magam mellől elmarni, azért mert stresszbe vagyok egy liba miatt :S
2011. nov. 18. 17:54
 10/12 anonim ***** válasza:
meg meg nyugodhatsz hiszen lekoptatta....no para!!
2011. nov. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!