Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem és nem akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

szerető voltam 3 évig tudom hogy ez helytelen és sokan nem értenek velem egyet:(

de volt barátom...most megharagudott rám.

de igazábol nem tudom miért...csak sejtem...nemsokára megszületik

a gyerekük..:S ebből kifolyólag én kiborultam... lehet amiatt

mérges rám nem tudom.. azt mondta ne hivjam most

egy jó darabig.. majd ő keres engem.. de nem tudom mikor

:S és azt se hogy fog még egyáltalán... .nem merem keresni...mert félek még jobban

megharagszik...de nem tudom fog e még keresni ? vagy ez csak

lekoccoló duma ? 3 év után? én halálosan szeretem..és ha nem

lehetek vele abba belehalok.:'(

? segítsetek..nagyon tanácstalan vagyok..kétségbeesett...

már annyira kiboritottam magam hogy kórházba is kerültem

mert nem ettem semmit és legyengültem.. nem birok nélküle

egy percet sem... segitsetek :( hogyan szerezhetném vissza

? mit tegyek ? van még esélyem ?


2010. jan. 7. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Hűha :O


Figyelj elhsizem hogy nehéz de te mondtad most fog megszületni a gyerekük..valószínű hogy már nem lessz a tiéd..családja van..te csak egy szerető voltál..jobban jársz ha elfelejted..

2010. jan. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerető voltál? És még neked áll feljebb? Megérdemelsz minden pocskondiázást, te hitvány lotyó!
2010. jan. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rabold el a jövőbeli gyereket. Alap.
2010. jan. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dugd fel magadnak, talán segít!
2010. jan. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az első válaszadónak köszönöm hogy értelmesen válaszolt. A többi értelmetlen választ nem köszönöm....
2010. jan. 8. 13:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha három éve szeret akkor hogy a fenébe csinált gyereket a feleségének? Ez nem fura neked? Ha annyira fontos lennél neki, már otthagyta volna a feleségét, és neked csinál gyereket? Nem? Lépj tovább, ebből nem lesz semmi.
2010. jan. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A többi értelmetlen választ nem köszönöm...."


Attól értelmetlen, mert igazolást vársz, hogy családok tönkretétele jó? Remélem, jókor jön a busz, te gyík!

2010. jan. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért beszélsz több családról te GYÍK :D Semmi közöd hozzá mire írtam hogy értelmetlen..de ha szerinted értelmes hogy dugjam fel meg raboljak gyereket akkor sajnállak.....
2010. jan. 9. 19:25
 9/9 A kérdező kommentje:
Még mindig együtt vagyunk. A kérdésem kiírása után nemsokkal kibékültünk :) És nagyon boldogok vagyunk most :)
2010. máj. 8. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!