Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges az hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az hogy valaki tudatosan szakít időlegesen és eltervezetten mert úgy is tudja hogy oda van érte a másik és úgy is vissza kapja?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 20:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hajjaj!
2011. nov. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Az ilyen nők büdös k.rvák! Csak akkor koppannak, ha a pasi közben becsajozik! :)
2011. nov. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hajaj!!Én is ezt mondom!!
2011. nov. 18. 20:37
 4/12 A kérdező kommentje:
Most ezt csinálják velem...
2011. nov. 18. 20:37
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Velem is megcsinálták (de nem jött be, mert kapott vissza), és az ismerőseim között is van ilyenre példa bőven.


Én azt gondolom, hogy a szeretet akkor ér valamit, ha kölcsönös, anélkül nem működik a kapcsolat, hanem egy függőségi helyzet alakul ki, a függés meg nem szeretet. Ha te szeretsz valakit, félsz, hogy elveszted, és nem kockáztatod ezt meg azzal, hogy szakítasz vagy szakítással fenyegetőzől. Ergo: aki az általad leírtakat megteszi, nem szeret, hanem irányít, manipulál, uralkodik.

2011. nov. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ja, és én nő vagyok.

20.38-as

2011. nov. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

ma 20:38


Akkor téged kérdezlek!Ez mire jó?te még is csak nő vagy...kicsit talán jobban tudod hogy egy nő miért csinálja ezt?!vagy mit akar ezzel elérni?

2011. nov. 18. 20:41
 8/12 A kérdező kommentje:
vagy is ha nem nő,teljesen mindegy de a volt párod ezzel mit akart elérni?
2011. nov. 18. 20:42
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

20,38 vagyok.

Ez egyszerű érzelmi zsarolás. Azt akarja kikényszeríteni a másik, hogy úgy legyen, ahogy ő akarja, behódolj neki, változz meg.

Hidd el, nemcsak nők csinálják.

A barátnőmmel rendszeresen megcsinálja a pasija, majd "megbocsát" neki (a pasi a nőnek), a barátnőm meg boldog, hogy kibékültek.

A kollégám is megcsinálta a barátnőjével (akit szeretett és el akart venni - állítgólag), kidobta a lakásból azonnali hatállyal. Szerencsétlennek nem volt hova menni, a kollégám haverja fogadta be, és kihasználta, hogy a csaj padlón van. Azóta házasok, a kollégám meg azóta is a csajt siratja.

Nyilván vannak ilyen nők is, de nem gondolnám, hogy nemfüggő. Ez egy nagyon csúnya játszma, érdemes az elején kilépni belőle. Ne hagyd, hogy alázzanak, ne félj attól, hogy nem találsz jobbat, zárd le a kapcsolatot és távozz emelt fővel. Mit tud ez a nő, amit más nem, és ami fontosabb annál, hogy egy olyan nővel legyél, aki megbecsül és SZERET?

2011. nov. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és még annyi (20,38-as újra), hogy NE VÁLTOZZ MEG!!!

Szeretet = elfogadás. Ha nem szeret olyannak, amilyen vagy, nem téged szeret, hanem az ideáljába szerelmes, egy nem létező személybe.

Bármit teszel, soha nem leszel "elég jó" neki, viszont a végén már magad sem tudod, ki vagy és mi az életed célja.

Ez a hölgy felejtős, hidd el nekem.

2011. nov. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!