Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a vonzalom?

Figyelt kérdés
Van egy fiu, regota ismerem, es nagyon szeretem, de eddig meg csak baratok voltunk, most azonban felmerult tobb is. Szeretem a humorat, a kedvesseget, az eszet, mindenben olyan tokeletes szamomra, de nincs meg az a "szikra". Persze nem is kozombos, de nem az a tipikus "vadito" vonzalom. Lehet azert, mert eddig csak a baratom volt? Van erre vonatkozo tapasztalatod? Nem tortent meg koztunk semmi es abszolut tapasztalatlan vagyok, nem tudom mit kene ereznem, bizonytalansagom ebbol ered. Ugyanakkor annyit gondolok ra es nagyon jol erzem magam vele... Lehet ebbol kapcsolat, mit gondolsz?
2011. nov. 18. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Még stabilabb kapcsolat is lehet belőle, mint tiszta vonzalomból. Másra épül, ennyi. A bizalom nagyon fontos, főleg elsőre! Szerintem egy esélyt mindenképp megér a dolog. Persze, ha taszítás nincs benne. Rá fogsz jönni, hogy jó-e neked, vagy sem, de egy csók után tudni fogod, tetszik-e ha megérint, vagy csak barát, semmi több. Egy próbát megér! Nem?:)
2011. nov. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pontosan igy gondoltam en is, koszonom a megerositest. :)
2011. nov. 18. 23:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz belőle semmi, mert külsőre nem tetszik neked. Mondd meg neki, h bocs de nem, jobb mintha hetekig-hónapokig hülyítenéd. Nekem 2 bnőm volt eddig, egyiküknek se tetszettem külsőre, és nem is voltak képesek belém szeretni.
2011. nov. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semennyit sem ér, ha nincs akkora segged, mint egy nigger tehénnek egy rapper klipben vagy, mint három óriás hamburger összekötve, nincs akkora melled, mint Pamela Andersonnak vagy nincs olyan szopós szád, mint egy porszívó csövének.
2011. nov. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!