Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem furcsa ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem furcsa ez egy kicsit? Vajon gondol néha rám?

Figyelt kérdés

Nagyon bonyolult és hosszú a történetem, és 100 oldalban sem tudnám kifejteni eléggé, ezért nem is fárasztok senkit. A kérdésem lényege: az első barátom nagyon szerelmes volt belém. Tényleg..Mindenki mondta viszont, hogy vigyázzak vele, mert valamiért nagyon furcsa a srác. Én nem törődtem ezzel, hisz szerelmes voltam/vagyok. Jártunk 1 évet, soha nem veszekedtünk. Egyszer azonban napokig nagyon veszekedtünk, és én azt mondtam neki, hogy legyen vége. Természetesen csak hirtelen felindulásból. Ő komolyan vette, és ezután a veszekedés után úgy érezte, elmúlt a szerelme. Ő sem értette, hogy hogy múlhat el ilyen gyorsan, hiszen nagyon szeretett, még a mai napig mondja, és tudom is. De már sajnos nem.

Mindent megtennék, hogy újrakezdjük, hiszen még szerelmes vagyok. Ő viszont már nem tudja, mit akar. Nem szeretné szerintem újra, mert fél, hogy újra ez lenne.

Nincs azóta barátnője. 1 éve szakított velem.

Nekem nagyon hiányzik. Van 1-2 haverja, azon kívül senki. Vajon gondol néha rám? Nem hiányzik neki egy barátnő?


2011. nov. 19. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek, veszekedések...teljesen normális....ha ezt nem tudja kezelni, csak így, akkor tényleg nincs értelme, hogy minden veszekedésnél szakítsatok. pláne akkor nem, ha egyébként lehetne meg lehetne oldani a problémát.
2011. nov. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Rosszul fogalmaztam talán a kérdést, mert nem a veszekedésre irányult, hanem a fiú jellemére. Valamint arra, hogy neki nem hiányzik -e egy lány.
2011. nov. 19. 12:30
 3/3 anonim ***** válasza:
ha szeret, akkor te hiányzol neki.
2011. nov. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!