Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Quadozás - jó ajándék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Quadozás - jó ajándék a barátomnak szerintetek?

Figyelt kérdés

Barátomnak most lesz a születésnapja, és utána ugye karácsony is. Két éve együtt vagyunk, és úgy gondoltam, most egy élménnyel ajándékoznám meg.

Szereti a sportokat, a sebességet, és többször említette már hogy szívesen elmenne quadozni (még nem próbálta). Ezen az oldalon találtam egy ajánlatot ( [link] ) . 2 fő részére egy órás quad túra, kezdőknek vezetéssel... Mivel az ára húzós (legalábbis az én pénztárcámhoz mérve), ezért összevont szülinapi-karácsonyi ajándéknak szánnám (de azért karácsonykor is kapna majd valami jelképeset).


Mit gondoltok, szerintetek örülne neki? Jó ötlet?

Valaki quadozott már, szerintetek mennyire megtanulható egy olyan lánynak, aki nem túl bátor és merész, de azért ő is szívesen kipróbálná? :D (mert ugye mennék vele én is)


2011. nov. 19. 14:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tipikus sötét ember.4 kerék nem borul fel.Első kanyarba akkorát borulnál vele mint a ház annyira buta emberek vannak hogy hihetetlen.
2011. nov. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mentem már quaddal kedves okosok és abba a sebességbe amire átlag ember használja NEM borul fel. Nem rallizom vele mert nem értek hozzá annyira.
2011. nov. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
a quadal már 20km/óránál akkorát lehet borulni hogy összetöröd magad (quados vagyok)
2011. dec. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!