Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen jelei vannak a párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak a párkapcsolatban, ha az egyik fél (főként férfi) elnyomja a partnerét? Mikor lehet az ember bizonyos abban, hogy ő is így jár/t?

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor jöttem rá mikor már nem volt beleszólásom az anyagi dolgokba, azt sem tudtam mennyi pénzünk van, mire ment el a keresetünk, ha boltba akartam menni már azon vettem magam észre hogy tőle kell kérnem pénz, nem vehettem meg amit csak akarok, pedig mind a ketten kerestünk közel hasonló összeget...A pénz mindig nála volt..
2009. máj. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ja amúgy 25éves lány vagyok (az előző válaszoló)
2009. máj. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!A pénz kezelésén túl másban is önző volt?Helyre lehet hozni egy ilyen kapcsolatot?
2009. máj. 11. 10:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Például érzelmileg zsarolt, pl szerettem volna a barátnőimmel csajos napot tartani, akkor jött ezzel a szöveggel hogy "menjél, én meg majd itthon unatkozhatok egyedül..." és persze ezt mind vérig sértve -.-

Szerintem lehet rajta változtatni, ha elég intelligens és megérti hogy a viselkedésével teljesen elnyom.

De sajnos vannak olyan férfiak akiknek az alap tulajdonságuk ilyen és nem látják be hogy hibáznak. Nekik ez a természetes viselkedés és nem úgy fogják fel hogy elnyomnak.Úgy gondolják, hogy ez a normális viselkedés és biztos te vagy aki félreérted őket. Húhh ezt lehet kicsit kacifántosan írtam le... :) De azért remélem segítettem!

2009. máj. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"menjél, én meg majd itthon unatkozhatok egyedül..."


Na, ez inkább a nőkre jellemző. (Mondom nő létemre)

Azt hiszem általánosságban a férfiak inkább az anyagiak és egyebek elhallgatásával, eltitkolásával, a nő tudatlanságban tartásával dominálnak.

A nők viszont pszichoterrorral, sértődöttséggel, hisztivel.

Szerintem mindkettő szörnyű

2009. máj. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen szörnyű mindkettő! Én meg tudtam vele beszélni és azóta minden rendben, ő hozzá volt szokva hogy az előző kapcsolatában bevált ez a "férfi az úr a háznál" stílus, sőt a csaj el is várta ezt tőle, neki irányítás kellett! De ma már egyenlő felek vagyunk, mindent megbeszélünk szerencsére! A példa elég rossz volt az előbb, de volt ilyen beszólása is!:) Ma már nevetünk rajta! Az első hozzászóló
2009. máj. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!