Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Az utcán szembejövő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az utcán szembejövő pasik hány százalékát tartjátok helyesnek? Hány százalékukkal tudnátok elképzelni ismerkedést?

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 19:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Figyu, te csak annyit kerdeztel, hogy a szembejovo pasik kozul mennyit talalunk vonzonak. Es erre nem azt valaszoltuk, hogy ennyinek adunk eselyt, hanem, hogy ennyi az aki tetszik elsore!
2011. nov. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem sok olyan fiú van aki tényleg megragad pusztán a kinézetével. 10-20 %
2011. nov. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 szamóca.. ***** válasza:
nahát én még annyinak se adok esélyt... de nem is értem miért kéne vkinek esélyt adnom aki kicsit sem mozgat meg
2011. nov. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

5

ja .. én is válogatós vagyok

2011. nov. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Válogassatok is rendesen! Egy olyanra még rá se nézzetek, mint amilyen én vagyok, mert elmegy a jókedvetek!


30/f

2011. nov. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én akárkivel szívesen ismerkedem :)
2011. nov. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

100-ból talán 1 pasira mondom azt, hogy na ez egy egész jó pasi, de még ennél is jóval kevesebb, aki annyira megfog első blikkre, hogy úgy érezzem, itt és most azonnal szeretnék vele összeismerkedni. Válogatós vagyok.


25 N

2011. nov. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

65%


14/L

2011. dec. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szamócával értek egyet(Kb. 1% ha nincs barátom)

Nekem a külső épp ugyanannyira számít mint a belső, azaz nagyon.

Ha egy fiún egy kis szépséghiba is van, akkor nagyon humorosnak vagy intelligensnek kell lennie, hogy eltörpüljön mellette.

No de szerelmes vagyok nagyon, és nem egy brad pitt a barátom, de imádom tetőtől-talpig, mert fantasztikus ember, így az utcán lévő fiúk 0%-át találom helyesnek kb. most.

18

2011. dec. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
ez attól is függ,hogy milyen utcán sétálsz..egy faluban nem özönlenek a jóképű pasik,de egy nagy városban mar többen vannak
2012. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!