Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők/Feleségek ti mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/Feleségek ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Még fiatal házasok vagyunk, de a férjem nagyon elhanyagol, soha nem törődik velem, soha sehova nem visz. Igaz az is, hogy sokat dolgozik, de amikor van szabad idő, hétvége, akkoris gyakran magamra hagy, több időt tölt a szüleinél és a munkahelyén, mint itthon. Szülein meg a Tescon kívül máshova nem is akar menni velem. Úgy érzem, máshol és másokkal szívesebben van, mint velem. Együtt a szexen kívül mást nem is nagyon csinálunk, és még a szex terén is nagyon ritkán elégít ki engem. Itthon vagyok többnyire és én mindent megcsinálok: főzök minden nap, mosok, takarítok, kiszolgálom őt mindenben és én cserébe semmit nem kapok tőle. Hiába beszéltem vele, mondogatom neki, hogy törődjön velem többet, nem tesz semmit, hanem még fel van háborodva. Pénzt csak akkor ad, ha kérek, nem hagy belőle itthon, magánál hordja az egész fizetését, soha nem is tudunk félretenni, gyűjteni, és semerre nem haladunk. Sokszor előfordult már az is, hogy kérek, és akkor se adott pénzt. Egy semminek érzem magam mellette, többnyire boldogtalan és magányos vagyok így.
2011. nov. 20. 13:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ki milyet szakít, olyat szagol.

Minek mentél hozzá?!


Változni nem fog, te ezt megszokni nem fogod, szerintem a válás lenne a legcélszerűbb, amíg nem mérgesedik el a helyzet a mindennapi ordításig.


31N

2011. nov. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Állapotos vagy?

Túl korán házasodtatok össze?

Dolgozol?

Mióta éltek együtt?A házasság óta vagy régebb óta?Csak mert ha korábban is együtt éltetek,akkor már lehettek ilyen anyagi illetve egyéb problémák,nem?


Így első olvasásra elég szomorúnak tűnik a helyzet.Beszéld meg vele,hogy ez így nem lesz jó,érvelj és mond el neki,hogy nem így képzelted el a dolgokat...

2011. nov. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
El kell menni dolgozni és akkor nem leszel ilyen kiszolgáltatott és nem fogsz egész nap rá várni, vagy csinálj magadnak programokat.
2011. nov. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én bár nem vagyok nő, de elmennék dolgozni a helyedben, hogy egyenlőbbnek érezd magad, hogy tudj magadra költeni, hogy meg kelljen osztani a házimunkát!


Egy olyan házasságban, élsz ahol az egyenlőséget max kompromisszumok alapján tudjátok megkötni, mert nem lehet össze hasonlítani a házimunkát a melóhoz, illetve fordítva.


Hogy miért hanyagol el téged, annak rengetek oka lehet azonkívül, hogy nem szeret: munkában való frusztráció, túlzott kimerültség, kevés idejét magára töltené, szinte bármi ezt nem tudom megmondani, hogy melyik.


De ha te is dolgoznál, lehet hogy több ideje lenne(nem tudom túlórázik-e) és akkor több időtök jutna egymásra.

Elég összetett problémád van, sajnos csak ennyit tudok mondani, remélem azért segítettem.

2011. nov. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Jelenleg nem adódik lehetőségem dolgozni, nincs munkahelyem, pedig mindent megteszek, hogy legyen. Olyan környéken élünk, ahol nincs lehetőség, hiába is próbálkozom, és most már máshol is, de nem kapok visszajelzést se. Régebben nem volt ilyen problémám, most pedig egy ilyen időszakot élek sajnos.

3 éve vagyunk együtt és ebből több mint 1 éves házasok vagyunk.

Eleinte nem volt ilyen, nem tudtam, hogy így el fog hanyagolni. Szokott túlórázni is igen. Volt egyik nap most, hogy olyan sokáig bent kellett maradniuk hogy másnap hajnali 4-kor ért haza. De tudom, hogy dolgozott, én megbízom benne.

Gyakran mondja hogy szeret, de tettekkel nem nagyon bizonyítja és többnyire olyankor mondja, meg olyankor hízeleg, ha valamit el akar érni.

2011. nov. 20. 13:35
 6/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez jobb nem lesz, ha boldog akarsz lenni még most válj el, ne csezd el az egész hátralevő életed.

Akik meg azt mondják, hogy az segít ha dolgozni megy, már bocsánat, de most is dolgozik. Szerintetek a főzés, takarítás stb, az mi? Jó kis hobbi?

Anyukámmal ugyanez volt mint a kérdezővel, csak ő együttmaradt apával, bár jobban tette volna ha nem. És anyukám dolgozott, de csak annyit ért el vele, hogy napi 8 órát dolgozott a munkahelyén, a maradékot meg otthon, főzéssel, mosással, takarítással stb, mert ha ő nem csinálta meg, akkor ugye senki...

2011. nov. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Egyébként meg jól megélünk, mert mindenünk megvan, albérletben vagyunk, de fent tudjuk tartani magunkat és egyéb dolgokat is meg tudunk venni nagyjából. Jól keres és nem értem, hogy nem tudunk félretenni egy fillért se belőle. Én mindig tudtam félretenni a kis minimálbéremből mikor dolgoztam az életem során mindig tudtam gyűjteni. De most ugye nekem nincs keresetem, így nem tudom kezelni a pénzt sem.
2011. nov. 20. 13:37
 8/16 anonim ***** válasza:

13:35-ös nem általánosíthatsz saját tapasztalataid alapján, ők nem a te szüleid, nem a te szüleid tulajdonságaival!!!


Ha két ember eljut egy olyan szintre, ahol a házasság mellett döntenek, akkor gondolom annak volt oka, és bár milliárdszor egyszerűbb azt mondani, hogy nem vagyok boldog, vagy hogy ez nekem nem megy mint küzdeni egy kapcsolatért!


És igen vannak menthetetlen kapcsolatok, de ezt mint kívülálló se te, se én, se senki nem tudja eldönteni, mert nincs egy 300 oldalas olvasmány a kezünkben arról, hogy mi történt velük az elmúlt 3 évben!

2011. nov. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Az elmúlt 3 évben az történt, hogy a kérdező többször jelezte, hogy ez neki nem jó, konkrét irányt mutatott a változásokat illetően, és nem történt semmi. A férje szemmel láthatóan nem is akar változtatni ezen a helyzeten.

Addig kéne kiszállni, amíg nincs gyerek, és könnyű új életet kezdeni.


Tudom, ehhez jó lenne egy állás, önálló lakás, de egyelőre talán az se rossz, ha pár hónapra hazaköltözik a kérdező a szüleihez, és akár az ország másik felében is kereshet állást, ha semmi se köti röghöz.

Egy gyerekkel már nem lehet csak úgy lelécelni, hogy majd csak lesz valahogy.

2011. nov. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem, hogy ezek a habitusbeli dolgok már ne sejlettek volna az a házasságkötésetek előtt. Egyébként tiszta sor, ez egy lusta, távlati célok nélküli, nemtörődöm, önző fickó, én válnék.


25 N

2011. nov. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!