Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a gond? Min változtas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond? Min változtassak?

Figyelt kérdés

Lelki gondok miatt nem volt még barátnőm, és hát ez a lelki gond mai napig megvan, viszont most már próbálnék barátnőt fogni, de egyszerűen nem tudok senkit sem megfogni, max az olyanokat, akik pasit fognának mindenképp. Mi lehet a gond, mindenki azt mondja hogy nem vagyok csúnya, van csomó cuccom is,(pl. kocsi) akkor mi a gond? Min változtassak?

Mondjuk az lehet hogy fognék egy csajt, de olyan közömbösen viselkedek velük, meg magamnak való is vagyok sokszor, de bunkónak nem vagyok bunkó, meg pl előre engedem őket pl a buszon meg itt-ott.

20/F


2011. nov. 20. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy milyen lelki gondjaid vannak, de lehet, ha felkeresnél egy pszichológust, akkor megoldódna minden, és nem csak azok a lányok járnának veled, nem?!
2011. nov. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

csak attól tartok, egy pszichológus nem tudna segíteni, hallottam már, hogy sok pszicho nem jó, az agykontroll amúgy jó lenne?

Igazából önbizalmam se nagyon van.

2011. nov. 20. 16:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Leírtad mi a gond. Közömbös vagy...ennyi. Szerintem csak hozzáállás kérdése.:)

Ha igazán szeretnél barátnőt, akkor ne légy közömbös; érdeklődj, nyűgözd le őket, és hitesd el velük, hogy hercegnők:D.

2011. nov. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!