Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A jelennel nincs semmi gond,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jelennel nincs semmi gond, de a jövőben valószínűleg nem működne. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretjük egymást a barátommal. Vannak ugyan veszekedések, de mindketten úgy látjuk,hogy a legjobb akkor is együtt.

Viszont teljesen mások vagyunk. Amikor megismertem 5 éve, akkor még nagyon hasonlítottunk mindenben: célok, világról alkotott gondolatok, zenei ízlés, stb. De mára az érdeklődési körünk szinte teljesen különböző.

Természetesen mindkettőnknek az a célja a jövőre nézve, hogy legyen családunk, munkánk, gyerekek, ilyesmi. De úgy érzem,hogy ezt teljesen máshogy képzeljük el.

Én pl. nagyon ambíciózus vagyok, töröm fel magam, karriert akarok majd, és törekedni a legjobbra, hogy mindenből azt kapjuk amit megérdemlünk.

Ő pedig egy kicsit lazább, a hippi szó egészen illik rá (mármint szerinte is, szóval ezt nem negatív értelemben mondom).

Szóval szerintetek ilyenkor mi a normális? Majd elválunk ha meg kell ennek történnie? Vagy minél előbb szakítani kéne, ha tudjuk, hogy örökre úgy sem működne?

20/L (én) 23/F (ő)


2011. nov. 20. 11:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Bár gondolhatsz a jövődre, hogy juuuj mi lesz akkor, de nem tudsz benne élni, az ember a jelenben él!!!

Nem kell ilyeneken gondolkozni.


Vagyis a te szavaiddal: "Majd elválunk ha meg kell ennek történnie."

2011. nov. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!