Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 19 éves és egy 37 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 19 éves és egy 37 éves szexuális kapcsolatban állnak egymással, vélemény?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 17:28
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! :) Így is fogunk tenni! :)
2011. nov. 20. 18:02
 12/22 anonim ***** válasza:
Mázlista papa.
2011. nov. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
53%
Nincs azzal semmi gond se, én egy egy 13 éves lánnyal vagyok együtt 17 éves korom létemre és mindenki leszól, de én leszarom, mert nem a kor számít. Igaz nálam annyi a különbség, hogy lelki kapcsolatban vagyunk, a szex az még egy pár évig szóba sem jöhet.
2011. nov. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
30%

Később azért biztos lesznek ebbe a kapcsolatba buktatók!

nem biztos ,hogy a korkülönbség tolerálja a bebaszcsi fészbuksi megjött a mensi!

szóval ez csak egy hülye példa,de sok buktatója van,lehet!

Most mindenki elolvashatná ujra az egész párbeszédet úgy hogy a 19 éves a fiú és a 37 a nö!xD

nekem is jo lenne 34f létemre egy 19n,jaj a hugom is ennyi--akkor nem!XD

2011. nov. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
44%

vélemény:


ha az egyik fél te vagy: teljesen ok.


ha nem te vagy: ki a f*aznak képzeled magad h beleszólsz más ember sexuális életébe...amég nem veled csinálja ne b*szogasd..esz a sárga irigység mi? --.-

2011. nov. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
bocs, viszaolvastam, ezesetben az első válaszom, ez teljesen okés :) sok boldogságot :)
2011. nov. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Akár mi is a felállás, én irigylem a férfit! Ha ő az idősebb akkor is, és akkor is ha ő a fiatalabb! :) Mindkettő vágyálom kategória! :)
2011. nov. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

Én 1,5 évig éltem együtt egy tőlem 18 évvel idősebb nővel. 19 voltam amikor összejöttünk, Ő 37. 1 év együttélés után besokaltam. Nem akarta megbeszélni a problémákat. A lóvé az jó volt, meg az, hogy hajtottam, hogy megadjam neki amit (akkor még szerintem) érdemelt. Végül mire szétmentünk azt mondtam, hogy egy 12 éves lánynak több esze van. A szex nem volt rossz, de annak ellenére, hogy tapasztalt volt, nem Ő kapta meg életem legjobb szeretkezése díjat... Alkalmi, vagy több alkalmas szexkapcsolatom volt tőlem idősebb nőkkel. A legidősebb 43 volt, de nem néz ki többnek 32-34-nél. A kapcsolatok java idővel megbukik. Majd amikor ő lesz 50 Te pedig,32 majd másabb lesz a helyzet. Amikor Te a szexualitásod csúcsára érnél, amikor majd a legjobban kívánnád a szexet, egy rozsdásodó ötvenes pasi mellett ébredsz majd. Ekkor eltűnődsz azon, hogy miért nem egy korod béli normális férfit kerestél. Agyilag nem lehet valami magas szinten, ha a lánya lehetnél, és neki ez így megfelel. Ha dekoratív vagy, akkor örülhet magának, hogy tud mutogatni, de semmi sem tart örökké...

Nem bántani akarlak, de ne tervezz hosszú távra, ha normális életet akarsz majd élni...

2011. nov. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Szexuális kapcsolatnak oké,de hosszú távon?Elgondolkodtató,te vagy 19,például 6-7-8 év múlva gyereket akarsz,akkor ő már 44-45 lesz,vagy már nem is akar majd,mondván,hogy ő már ehhez idős.Tényleg gyereke nincs,nem kérdezted?Mert attól,hogy nem volt házas,gyerek még lehet.
2011. nov. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Én vagyok 19 éves Lány aki feltette a kérdést. És a pasi 37 éves. :) Sexnél tényleg nincs több, akkor keressük egymást ha bánatosak vagyunk, megkívánjuk egymást, nem állunk napi kapcsolatban.. nincs kötöttség.. :) Nem kell semmi rosszra sem gondolni. :)
2011. nov. 29. 13:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!