Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi a normális, ami nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a normális, ami nem számít kínzásnak?

Figyelt kérdés

16/L vagyok. Még csak három hete vagyok együtt a barátommal. Minden nap találkozunk, mert egy iskolába járunk.

Nem tervezem, hogy lefekszem vele egy fél éven belül, de mennyi az, amit kibír egy fiú? Mert olvasgattam ilyen kérdéseket, és ott azt írták, hogy tíz hónap után kidobnák a csajt, stb.

Én viszont agyon éretlen és gyerekes vagyok, pszichológushoz is járok(aki azt mondta, hogy nem merem elfogadni aszexualitásom).

Mennyi az,a mi megengedett? Ha egy éven belül nem történik meg, amiatt otthagyhat?:)

Bocsánat ha buta a kérdés, de életem első kapcsolata:)


2011. nov. 19. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ez nem elhatározás kérdése

amikor mind a ketten akarjátok, akkor majd megtörténik

ne tervezgesd, hogy meddig húzod

ha meg nem jön össze, akkor is a barátodon múlik, hogy hogy dönt, mit lép

2011. nov. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha itt azt mondja egy arctalan ismeretlen hogy 79nap. Akkor?
2011. nov. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kezdjük az elején: ilyen nincs, hogy ha x hónap után nem fekszik le, akkor kidob. Aki ezt megcsinálja, az amúgy is kidobna, csak előtte még körbelövi minden lukadat.

Na akkor aztán járhatsz a pszichomókushoz, hogy elfogadd a szexualitásod!


Akkor feküdj le vele, mikor erre készen állsz, és te is akarod. Ne azért, mert félsz, hogy elhagy.


Ez csak kifogás a pasiktól. Azt jelenti, hogy mégse ilyen csajt akart, csak addig már mégse lécelhet le, amíg nem kefélte meg háromszor. De amint túlesnek a dolgon, kidobja. (Kivéve, ha virtuóz szo.póbajnoknak bizonyul a csaj, akkor kap időt addig, amíg nem talál szebbet.)


Te kidobnád őt, ha 10 hónapon belül nem szexeltek? Ha szereted, akkor nem.

Na pont így működnek a fiúk is, ha szerelemesek.

2011. nov. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem így van, hogy kitalálod, hogy oké fél évig no sex és akkor az úgyis lesz. Akkor kell szexelni mikor késznek érzed magad rá :) de ha előre tudod, hogy egy fiúval nem fogsz lefeküdni akkor felesleges húzni az agyát szegénynek szerintem szűz lány esetén a 3-4 hónap a normális 5-8 hónap a tűrhető, annál több meg csak a híróknak és spártaiaknak ajánlott :D
2011. nov. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem még nem volt barátnőm de én egy évet is hajlandó volnék várni, nyilván felhoznám a témát de ameddig ő nem akarja addig nem is erőltetném, de nyilván egy idő után minden fiú igényli 18f
2011. nov. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!