Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom már nem gyomroz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom már nem gyomroz, nem viccelődik velem szinte feleannyit sem, mint régen, pedig azt mondja, sokkal jobban szeret, és tudom is, de akkor ez miért van így? Ill. mit tehetek ez ellen? ( LENT)

Figyelt kérdés

Most csípjem ki magam mégjobban? Járjak kondizni? Öltözzek jobban? vagy mivan?:D

Aztmondja imád veled lenni, de ha imád, akkor valami kis kedvet mégis csak kéne vinnie a dologba, de már az sincs neki úgy vettem észre, és így már nekem sem... pedig szeretjük egymást.



Ez eléggé bonyolult, de szerintem érthető, és biztos más is van hasonló helyzetben :D


2011. nov. 20. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:

mert már levadászta a nyulat, és most csak meg kell tartani


pedig a vadászat örökké tart

2011. nov. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert már nem vagy neki elég érdekes, megszerzett, eleinte izgi voltál neki, most már kezd lejjebb hagyni a lángolás meg az érdeklődés. Szívás...
2011. nov. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kösz, jó ezt olvasni.
2011. nov. 20. 18:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Találkozzatok kevesebbszer!

Nekem bevált. Nehéz volt megállni, de nem hívtam fel, amikor csak eszembe jutott, és nem találkoztam vele minden nap )és nem is kértem számon, hogy most miért nem akarsz velem találkozni)

Így már sokkal jobban fogja várni és értékelni azt a pár alkalmat amikor végre láthat!

2011. nov. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hasonlo szitubaan vok, hat nem tudom, nalam semmi sem swgit, sem az uj rucik, sem az uj kulso (pl vorosre festettem a hajam csak mert az a kedvence) eszre sem veszi, azt mondja minden nap csak 1re jobban szeret de mar nem erezteti velem, probaltam h toltsunk 1-2 hetet kulon de semmi sem valtozott, probaljatok megbeszelni, hatha nektek sikerul, sok szerencset

22/L

2012. szept. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
En azota mag szakitottam ezzel a baratommal, sot, azota volt egy masik, akit szinten nagyon szerettem, de akirol a felso leiras volt, az elso fiu, ot szerettem alegjobban. Most nincsen senkim, mar banom, hoyg szakitottam vele. Rajottem, csak meg kellett volna mondanom neki, hogy ereztesse. Javaslom, Te is mondd meg neki, kedves utolso valaszolo!
2012. okt. 22. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!