Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet minden olyan mint régen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet minden olyan mint régen?

Figyelt kérdés

A barátommal több mint fél éve vagyunk együtt, és nagyon szeretjük egymást. Legalábbis eddig a hétvégéig így volt.

Mostanában elég sok stressz ért, és szó se róla, mindent feszültséget rajta vezettem le. Egész hétvégén együtt voltunk, és én szombat este óta egy hisztis liba voltam, rettenetesen viselkedtem. Ő nagyon kedves volt végig, de rettentően fájt neki a viselkedésem, kiborult, megígértette velem, hogy sosem hagyom el, hogy mindig szeretni fogom... meg is ígértem neki, de egyébként undok voltam nagyon...

Hétfőre úgy ahogy lenyugodtam, de éreztem a telefonbeszélgetésünk alatt, hogy baj van. Átmentem hozzá, ahol bevallotta, hogy nagyon fájt neki az egész, és nem tudja lenyelni, hiába próbálja. De mindent megtesz, hogy elfelejtse...

Azóta minden úgy megy mint eddig, csak érzem, hogy a háttérben ott motoszkál az egész... minden beszélgetésünk alatt érzem hogy baj van, nagy baj... furcsán viselkedik velem.

Egyrészt értem én, hogy idő kell neki, de közben rettentően félek, hogy ez már sosem jön helyre.Én nagyon szeretem őt, ő a legfontosabb, és százszor bocsánatot kértem, mást sajnos nem tudok tenni.

Tönkretehet szerintetek egy ilyen dolog (soha nem voltam ilyen szemét, egyébként teljesen rendben van a kapcsolatunk!) egy erős, őszinte kapcsolatot,amiben mindkét fél szereti egymást?


2011. nov. 2. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:
szopacs
2011. nov. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!