Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromat egyben a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat egyben a legjobb barátomnak is tartom. Ez baj?

Figyelt kérdés

Eleve úgy jöttünk össze, hogy előtte barátok voltunk, bár részemről nem volt ez tiszta barátság, én már a kezdetektől többet szerettem volna. De már akkor is rengeteg dologról tudtunk beszélgetni, nem éreztem magam soha kényelmetlenül a környezetében, az se zavart ha melegítőben vagy tök kócosan látott (pedig össze akartam vele jönni). Ez most is így van...


Kb 8 hónap barátkozás után végül összejöttünk, másfél éve együtt vagyunk. Nagyon szeretem őt, kívánom is, szexuális életünk nagyon jó. Alapból egyértelműen a páromként, szerelmemként tekintek rá, de ha mondjuk feltennék nekem azt a kérdést, hogy ki a legjobb barátom, arra is ő lenne a legjobb válasz...


Sokak szerint ez így nem jó, mert a két "szerepet" el kell választani, meg mi van, ha szakítunk, akkor elvesztem a legjobb barátomat is. De nekem ez így jó, hogy a barátommal tudunk nagyon romantikusak is lenni, de máskor meg agyoncikizzük egymást. Mindent meg tudunk beszélni, nem vagyok gátlásos mellette, nem jutnak eszembe olyan dolgok, hogy "jaj most ehhez mit szl majd a barátom?" stb...


Ti mit gondoltok erről a témáról?


22/L


2011. nov. 20. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

A nagy bölcs mondá, hogy az igazi szerelem az, amikor a párod egyben a legjobb barátod is.

Hidd el, én nagyon szeretnék egy ilyen kapcsolatot, csak a nők 99,9%-a nem szereti, ha a pasi egy az egyben kitárulkozik előtte. Szóval örülhet a pasid, hogy egy ilyen nőt talált, mint te. :)

2011. nov. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

érett szerelem és ideális kapcsolat


sok boldogságot, csak így tovább


:)



F26

2011. nov. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem baj, mi is így voltunk, 3,5 évig 20L
2011. nov. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont így a jó.
2011. nov. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!