Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Iszonyatosan hiányzik a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatosan hiányzik a volt barátom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem bírok semmi másra, senki másra gondolni, csak rá. Nem megy a tanulás. Nem tudok enni, aludni. Semmit. Mindenem fej, azóta a szemem is fáj. 1 éve szakított velem. Jelezzem neki, hogy mennyire hiányzik, hátha? :)
2011. nov. 20. 20:58
1 2
 1/18 Jani válasza:
Jelezd. Semmit se veszíthetsz.
2011. nov. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Csak lazán puhatold ki. Valahogy nyiss felé, hogy hogy van, ilyesmi.
2011. nov. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
igen
2011. nov. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Egy éve nem eszel?

Vagy ez most hirtelen jött?

2011. nov. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha 1 éve nem bírtál túl lépni rajta, akkor tényleg nagyon szeretheted! Megpróbálhatod felvenni vele a kapcsolatot, de ha ő már túl lépett rajtad, akkor neked sokkal rosszabb lesz utána.
2011. nov. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem bírod, akkor jelezz neki...hátha ő is így érez. Egyébként ki szakított kivel, és miért?:)
2011. nov. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Egy év alatt 20 kilót fogytam, mert nem tudok enni, csak keveset. Igen, nagyon szeretem sajnos.

Sajnos azt is tudom, hogy ő nem szeret, csak tetszem neki. Ezt mondta :D

De nincs azóta barátnője. Egész nap otthon ül, talán nem zavarná 1-2 szerelmes levél. (én majd megdöglök)

2011. nov. 20. 21:02
 8/18 A kérdező kommentje:
Ő szakított velem, és hosszú, hogy miért. De már nem szerelmes sajnos.
2011. nov. 20. 21:03
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Akkor ne erőltesd! Próbálj ismerkedni másokkal. Talán ha mutatkozol előtte más fiúkkal, akkor észhez tér, hogy nem ő az egyedüli a világon. Így viszont azt gondolja, hogy örökre ott vagy talonban és ha akar, majd elővesz.
2011. nov. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ne szerelmeslevéllel indíts. Ha nincs azóta barátnője, akkor talán ő se tudja, hogy mit is akar, és esetleg újra lehet kezdeni, de egy túl direkt felhívás elsőre sok lenne.

Ha kibírod, hogy csak beszélgettek, hívd el valahova, sétáljatok, nézzetek filmet... Lassan csináld, adj neki időt, akár több hónapot is. Aztán majd meglátod, van-e esély.

2011. nov. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!