Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hanyagol a férjem, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hanyagol a férjem, mit ronthattam el?

Figyelt kérdés
11 éve vagyunk együtt, van egy 2 és fél éves kisfiúnk és a születése óta alig akar velem szeretkezni a férjem. Pedig most jobban nézek ki, mint terhességem előtt, folyton csak az elutasítást kapom, már nagyon rosszul viselem.
2011. nov. 21. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
a férjed egy bunkó.
2011. nov. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy nem tetszel mar neki,nem hiztal esetleg?

Legyel szexi es kirivo,tenyleg,noveszd meg a hajad fenekig erore,feszes miniszoknya,combfix(ettol nekem speciel vegem van,imadom),jarjal edzeni,legyel csinos.Lehet nem meri megmondani,hogy nem jossz be neki,remelem nem igy van.Bocsi az ekezetek miatt,de kulfoldi billentyuzetem van.Szerintem sajnos az van a hatterbe,hogy nem tetszel neki mar.

Fogad meg a tanacsomat,remelem segitettem.

2011. nov. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Amikor elvett feleségül 120 kg-os voltam, most vagyok 75, sztem nem ez a baj, mert soha nem néztem ki ilyen jól, mint most (minden beképzeltség nélkül mondom).
2011. nov. 21. 12:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Aham,akkor lehet ,hogy mas lyukra is jatszik,lehet jott egy csinos no aki elcsábította es vele éli ki magát,most jött rá mi az ideálja,es vele csal,sajnos.Nem akarok veszmadarkodni de lehet ez van a háttérbe.Nezd meg az alsojan nincsen-e folt,nincs-e szaga,esetleg nezd vegig a szennyeset,noi parfum illat vagy ilyesmi.
2011. nov. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

lehetséges hogy elfáradt a melóban?

vagy megcsal

vagy rosszkedvü

vagy mindegyik...

2011. nov. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem akarlak megbántani de egy 120 kilós nő csak olyan fériaknak tetszik akiket kifejezetten a kövér nők izgatnak fel, ez egyfajta sexuális deviencia mert a nagy átlagnak legyen az férfi v. nő nem vonzóak a túlsúlyos emberek. Szóval nem kizárható, hogy pont azért nem tetszel neki mert lefogytál.
2011. nov. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A melóban nem hiszem, hogy elfárad, biztonsági őrként dolgozik, egész nap netezik, filmezik. Megcsal?? Nem tudom, lehet. Rosszkedvű?? De mindig? Egyszerűen én nem tudom mi lehet az oka, ezért is írtam, hátha ti már átéltetek hasonlót vagy kívülállóként tudtok valami okosat mondani.
2011. nov. 21. 12:45
 8/10 anonim ***** válasza:

lehetséges hogy tényleg azzal van baja, hogy megszeretett téged duciként és erre most kapott egy felakkorát...

Lehetséges hogy a lelke mélyén úgy érzi, hogy nemcsak miatta fogytál le, hanem hogy másoknak is teccetős legyél...

Igen a pasiknak ilyen hülye az észjárásuk

2011. nov. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem mondja el, ha kérdezem tőle mindig azt a választ kapom, hogy velem nincs semmi baj, nem kívánja a szexet?! Én nem nagyon hallottam még ilyen pasiról, akit ennyire hidegen hagy a szex.
2011. nov. 21. 12:53
 10/10 anonim ***** válasza:

mi lenne ha leszopnád álmában?

Hatásos hidd el!

2011. nov. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!