Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, h a bnőm hanyagol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, h a bnőm hanyagol és minden semmiségen felhúzza magát. Hogyan érjem el, h újra féltsen, h értékeljen? Lent pár sorban részletezem

Figyelt kérdés
1 éve együtt vagyunk tök jó meg minden, de úgy érzem, h most eléggé ideges mindenen, nem értékel annyira, mint régen...mintha nem tartana attól, h elveszít...minden a sz@ron felhúzza magát..na jó, ez túlzás, de sokminden idegesíti.1x már szakítottam vele, kb fél éve, de összjöttünk.Tudom, h nagyon szeret, mert érzem, és én is szeretem őt, de néha olyan kirohanásai vannak, amiket nehéz elviselni.Nem akarok vele szakítani, csak azt akarom, h kicsit jobban becsüljön meg engem.am 20 évesek vagyunk.
2011. szept. 13. 23:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%

Ez nehéz ügy.

Az összes ilyenné válik 1-2 év után.

Csinálj neki gyereket,aztán lesz mivel lefoglalnia magát.

2011. szept. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj vele és ha nem hagyja abba szakíts vele végleg.

Kinek kell egy hisztis p*csa ?

2011. szept. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem arról van szó h nem becsul meg. Csak valószinu úgy érzi h már nem kel elotted fulét farkát behúznia és játszania a tokéletest. Ha nem tetszik valami beszéljétek meg. Úgy nem lessz jó egy kapcsolatsem ha nem beszélik meg a felek a dolgokat. Mond meg neki is hha valami zavarja mondja el nyugodtan. Nem kell senkinek hisztizni. Mindenkinek meg kell hallgatni a másikat
2011. szept. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Kérdezd meg Barney Stinson-t.
2011. szept. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mindig a megbeszélés híve vagyok, csak úgy érzem, h ez itt nem nagyon jön össze.Nem akarok szakítani, mert nagyon szeretem...és mikor ma kicsit összevesztünk és aztán én úgy kezdtem egy mondatot, h "lehet, h megfogom bánni, amit mondok...de ez így lesz jó...."láttam az arcán, h nagyon megijedt...nem akarom én őt elhagyni..de talán egy kis szünet jót tenne neki is...volt olyan, h összevesztünk, és nem volt igaza, de mégis ő sértődött meg (ez telefonon)..aztán letettük...2 perc múlva hívott, h szeret és ne haragudjak...nem tudom mit csináljak...néha tényleg olyad dolgokon húzza fel magát, aminek semmi értelme...olyan...olyan, mintha nem lennék már érdekes neki, pedig tudom, szeret.A múltkor ideges volt valamiért...nem miattam, de alig szólt hozzám, úgy csinált, mintha én tehetnék bármiről is...na jó, most elmodnok egy csomó negatívumot, de sok pozitív dolog is van a kapcsolatunkban...szóval nem csak ennyiből áll ő, h hiszti meg ilyenek :)...úgy érzem, nem igazságos, ha ezt nem teszem hozzá
2011. szept. 13. 23:55
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

Vegyél neki magne b 6-ot.

Vagy keféld eszméletlenre vadember üzemmódban,húzd a haját közben,amit akarsz.

Ilyenkor másnap garantáltan ágyba hozzák a reggelit és dorombolnak hozzá.

2011. szept. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Pasik. Nektek mindenre a szex a megoldás?
2011. szept. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 napietus ***** válasza:

szerintem állítsd választás elé: vagy változtat a viselkedésén, vagy hagyjátok az egészet. ha VALÓBAN szeret (nem csak Te gondolod úgy), akkor össze fogja kapni magát. de a hisztijeit így se, úgy se kell tovább elviselned.


amúgy nem értem, miért viselitek el a hisztit. pasiban is van hisztis, engem nem akasztott ki, mert nem viseltem el. ennyi az egész.

2011. szept. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ma kicsit vitáztunk, aztán mondtam, h nekem úgy tűnik, h már nem olyan, mint volt, nem úgy szeret, nem annyira, és ilyenek.Ekkor az arcát az ágyba nyomta és sírt, aztán mondtam, h én akkor is nagyon szeretem őt, ha ő engem nem, meg ilyenek, megfogta a kezem és úgy maradtunk, aztán hozzám bújt, megölelt, aztán beszélgetősre váltott, kedves lett...olyan, mint volt :) de am ha megint hisztizni fog, megmondom, h vagy abbahagyja, vagy én hagyom abba.
2011. szept. 14. 14:14
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de amikor azt éreztem, hogy kezd elegem lenni a kapcsolatból, én is hasonlóan kezdtem viselkedni mint a volt barátnőd. Nem értettem, mi történik velem, mert a barátom nem adott okot rá, hogy így viselkedjek. Aztán felismertem, hogy az egyre gyakoribb hiszti meg kirohanások tudatalatti reakciók arra, hogy már kezd elegem lenni a kapcsolatból. Tényleg nem szándékosan csináltam. Én is úgy voltam, hogy egyre kevésbé tiszteltem a barátomat, minden szarba belekötöttem és mondom, én sem értettem magamat, mert az elején egy bűbáj voltam, lestem a párom minden kívánságát. A barátom meg szintén nézett hülyén, mi ez az egész, persze nyugtattam, hogy nagyon szeretem meg minden, mert úgy akartam érezni, de rájöttem, hogy már nem szeretem. A hiszti, a kirohanások mindig valamiféle válaszreakció.
2011. szept. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!