Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy fáj utána a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy fáj utána a szívem?

Figyelt kérdés
Rossz hasonlat a fenti. Szeptember közepén voltam a srácnál lakáson, de nem feküdtünk le, mert abban a pillanatban jobbnak láttam, hogy csak egymásba gabalyodunk, de nincs szex. Azt mondta, következő héten keres. Azóta nem keres. Sajnálom, hogy nem mentem bele, mert az esetem a srác nagyon. Most úgy néz ki, kapcsolatban vagyunk. 12 év van köztünk.
2011. nov. 21. 19:29
 1/7 WhiteLabel ***** válasza:
az nagy baj ha ebből semmit nem értek? azóta nem keresett de most úgy néz ki kapcsolatba vagytok? ...
2011. nov. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
terhes vagy, ikreket vársz
2011. nov. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mármint a srác mással van kapcsolatban van.
2011. nov. 21. 19:32
 4/7 atilis ***** válasza:
Szerintem hagyd a fr*ncba.
2011. nov. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 WhiteLabel ***** válasza:

mással van kapcsolatba van?:DDDD

Szedd már össze magad, meg amúgy is, nem találsz valami korban a közeledben lévő, f*szt? neked miért kell egy bizonyos korban lévő, gazdag faszi? attól mert többet nem kell dolgoznod, leszel ám alázva eleget, főleg ha így kezdenétek a "kapcsolatot"

2011. nov. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért sajnálod, hogy nem mentél bele? Azt hiszed, ha azonnal lefekszel vele összejöttök? Megdugott volna és szevasz. Ha igazán fontos lettél volna neki, nem ezen múlik hidd el. Jobb is, hogy lelépett. Gondolom te vagy a fiatalabb és az idősebb fószerek szeretnek fiatal kiscsajokat felvinni egy-egy éjszakára, semmi komolyabb...
2011. nov. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van ez így... De fura, hogy kapcsolatban vagytok és azóta sem keresett :D Én azt vallom, hogy az az elmulasztott alkalom amit megbánsz utána, azt meg kellett volna tenni. De ez van, ne aggódj ha fontos lesz neki lesz még rá alkalmatok hogy egymáséi legyetek.
2011. nov. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!