Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lett herpeszes a szám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett herpeszes a szám, miután a barátommal csókolóztam?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon ritkán jön ki a herpesz a számom,de szombaton csókolóztunk a barátommal és tegnap éreztem,hogy viszket a szám,aztán ma egy hólyag lett ott.Szerencsére van erre krémem. De most akkor hogy jöhetett ki?
2011. nov. 21. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy hogy előtte egy túrós faszt szopott le utánna meg veled smárolt.
2011. nov. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hat a baratod hajlamos a herpeszre valoszinuleg ivott vagy evett valaki utan, es ugy latszik te is hajlamos vagy.nincs ebbe semmi rossz!lehet nem is töle kaptad el hanem te is ittl vagy ettel valaki utan.
2011. nov. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én nem ettem nem ittam senki után,évek óta nagyon figyelek erre.
2011. nov. 21. 21:37
 4/7 anonim ***** válasza:
En ha sokaig nem csokolozok, altalaban mindig kijon a herpeszem elso csok utan.
2011. nov. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor valoszinuleg a baratod evett ivott mas utan, azt nem akartam le irni hogy csokolozott esetleg massal, mert nem akarlak paraztati.valoszinubbnek latom a kajas sztorit!
2011. nov. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bár amilyen érzékeny vagyok,lehet tényleg így az első csók tán kijött. Majd meglátom mi lesz legközelebb..
2011. nov. 21. 21:49
 7/7 anonim ***** válasza:

egyszerűen arról van szó, hogy a barátod is vírushordozó. neki erősebb az immunrendszere, így nem jött ki rajta, tiéd gyengébb, ezért rajtad igen.

nálam is sokszor van ilyen. barátomtól hál istennek még sosem kaptam el, de nem iszok vagy eszek más után soha


21L

2011. nov. 22. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!