Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Felejtsem el teljesen?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy 8 hónapig voltunk együtt a barátommal. Neki ki kellett menni külföldre tanulni. Abban maradtunk, hogy így nincs értelme, hagyjuk az egészet. 2 hónapig nem beszéltünk, aztán most 1 hete, hogy megint elkezdtünk kommunikálni. De eléggé letört és magányos ott, nem jó neki. Én próbáltam nyugtatni, de egyszerűen nem sikerült. Hogy is mondjam, már nem az a kedves személy aki volt. Ha nem írok rá, ő nem ír. Hagyjam őt? Ne írjak neki? Csak nagyon fáj, hogy én még szeretem őt, de lehet ő nem is érez irántam semmit...
2011. nov. 14. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem hagyd egy kicsit! Ha akar tőled valamit, akkor úgy is fog keresni! Ha nem akkor meg feleslegesen szenvedsz szerintem.
2011. nov. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen én is úgy gondoltam, hogy hagyom és majd keres. Hátha összeszedi magát ott:) Köszönöm:)
2011. nov. 14. 10:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha 2hónapig simán kibírtad és ő is,hogy nem beszéltetek,akkor szerintem felesleges írnod neki.Csak az időd pazarlod és a szíved fájdítod ezzel.Távolabbról könnyebb szeretni,és közelről is utálni.Unatkozik ott ő egyedül külföldön,nem megy neki a csajozás,és szentember létére a tarsolyból előhúzott most épp téged....Igazi szuperpasi.
2011. nov. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ő írt nekem több levelet is nagyon hiányzom, meg jó volt velem stb. De én is azt akkor elkerülni hogy kihasználva érezzem magam.
2011. nov. 14. 10:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor ha a 2 közül valamelyik elutazik nagyon messzire elöfordul,hogy megszakad a kapcsolat.Új társaságba keveredik a barátod megaszokja azt a környezetet...De ez még nem jelenti azt,hogy nem gondol rád.Azért magányos mert új a környezet neki nagyon.Beszélgessetek és majd eldöl mi lesz,de nem szabad feladni.Van az a közmondás,hogy " Egyik út sem hosszú,ha végig tudunk rajta menni. "Ez mindig legyen elötted,de a végsö esetben egy kis energiát fordulj azokra is akik a közeledben vannak.Soha nem lehet tudni. :)
2011. nov. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!