Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok hozzá ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok hozzá ha erről le akarna szoktatni a szerelmetek?

Figyelt kérdés
Ha akarnátok valamit mondani,de végül meggondoljátok magatokat és csak annyit mondtok,hogy "semmi" és ez hát jó párszor előfordul. Mit szólnátok ahhoz ha a barátnőtök/barátotok erről leakarna szoktatni?
2011. nov. 22. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálnék leszokni róla. Tényleg idegesítő szokás.
2011. nov. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 RohanjElemér ***** válasza:
szerintem szóhoz se tudnék jutni....
2011. nov. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én azt mond... áh, hagyjuk, semmi.
2011. nov. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Félnék megszólalni és tönkremenne a kapcsolat...
2011. nov. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ilyen hülyeséget!
2011. nov. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
áá, semmi
2011. nov. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem elég idegesítő, különösen ha rákérdezek és akkor se mondják el, én ehhez túl kíváncsi vagyok. :D Szóval nem szólnék semmit, ha őt idegesíti, erről simán le tudsz szokni, másoknak is zavaró lehet.
2011. nov. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez a helyzet velem is.

Ellenkező esetben, ha velem csinálja valaki, hogy elkezd valamit, de mégsem, nagyon idegesít. Én mégis ezt csinálom... folyton. Az ember vagy mondja vagy ne mondja, de döntsük el, mielőtt belekezdenénk. Szerintem egy bizonyos fokú tiszteletlenség is, ha nyilvánvalóvá tesszük a beszélgetőpartnerünk számára, hogy rengeteg olyan dolog van, amit előtte inkább elhallgatunk, netán valami miatt szégyellünk. Nem fair így kommunikálni.

Én hallgatok a páromra, és igyekszem leszokni erről a rossz berögződésről.


24L

2011. nov. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Felvennék egy finom bőrkesztyűt meg a télikabátomat, a csizmámat és az egyik sapkámat, aztán megfognám az aprítóbaltát és finom felülről lefelé tartó mozdulattal a fejébe állítanám. Majd ha ez megtörtént, akkor szigorúan bal kézzel felemelném a műanyag hólapátot és torkon vágnám vele. Amennyiben éreznék még magamban némi dühöt, úgy egy szívlapáttal az arcára suhintanék. Mert L'oreal.
2011. nov. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Walk With Me ***** válasza:
100%
Ismertem egy ilyen lányt, és eléggé idegesítő volt ez a szokása. Ha el akar mondani valamit, akkor mondja el, vagy bele se kezdjen. Folyton azon kattogott az agyam, hogy vajon mit akart mondani, mi lehet az amit mégsem mert elmondani...
2011. nov. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!