Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A többit lent:

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 2 éve együtt vagyok a barátommal, másfél éve elég hullámzó a kapcsolatunk és most is eléggé lapos már huzamosabb ideje. Közben megismertem egy srácot akivel nagyon sok közös dolog van bennünk és kölcsönösen érdekeljük egymást, bár neki is van barátnője..

Pár hónapja költöztem ide ebbe a városba, mert a barátom is itt tanul és nem akarom csak úgy felrúgni ezt a kapcsolatot, hiszen nagyon sok áldozatot hoztam miatta, de mégis nagyon bizonytalan és tanácstalan vagyok...

Mit lenne a legjobb döntés, hogy senkit sem kelljen felültetnem, megbántanom...??


2011. nov. 22. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
rúgd ki az ürgét! ha másfél éve lapos, akkor nem éri meg bajlódni vele.
2011. nov. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ha szeretem?
2011. nov. 22. 18:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Két dolgot tehetsz:


Version 1: Küzdesz továbbra is a kapcsolatotokért. Leülsz a barátoddal és mindent elmondotok a másiknak: az egymásban látott hibáktól kezdve a régi dolgok hiányolásán keresztül egészen addig, hogy nem érzed már azt, hogy totál jól mennek a dolgok. Mondd el neki, hogy szereted őt és hogy nem szeretnél mást, csak valahogy oldjátok meg a gondokat. Ha szeret, minden megoldódhat, ha nem, akkor sajnos jön a vége..... :\


Version 2: Megkérdezed a másik sráctól, hogy akar-e valamit tőled vagy csupán barátként tekintsél rá, mert fontos lenne. Az ő válasza lehet esetleg neked valami indító dolog, hogy mit is tegyél. Ha úgy érzed, hogy javulni nem fog a kapcsolatod, akkor vagy azzal a másik sráccal gyere össze (HA! ő már nem akarja a jelen kapcsolatát folytatni, bár szerintem kis ideig kéne még várni mindenképp... Tapasztalatból mondom...) vagy pedig próbálj a vízből egy újabb halat kifogni, mert ez így nem nagyon okés... :\


Sok sikert! :)


18/L

2011. nov. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! ^^


Az első verzió már párszor meg lett beszélve, de valahogy mindig ugyanott lyukadunk ki..


A második pedig.. hát úgy tűnik mindketten szeretnénk valamit a másiktól, találkoztunk is és beszélgettünk erről az egészről, az ő kapcsolatáról (ami elég labilis), az enyémről és hogy mi lenne a következő lépés.. de egyikünk sem tudja mit tegyen. talán most kicsit alakulnak majd a dolgok :)

2011. nov. 24. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!