Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányoknak vagy a fiúknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak vagy a fiúknak vannak magasabb elvárásaik szerintetek?

Figyelt kérdés
Ki teszi magasabbra a lécet általában?
2011. nov. 22. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség általánosítani.
2011. nov. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Így igaz,ahogy az első is írta..

Egyénfüggő.:)

2011. nov. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
személyfüggő. nem attól függ hogy ki férfi ki nő , inkább attól hogy ki válogathat több közül tehát annak magasabb az elvárása többnyire aki vonzó a maga nemében
2011. nov. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Többnyire a lányok, mivel ha megnézed ismerőseid között minden lyukra jut egy f@sz, de nem minden f@szra jut egy lyuk...
2011. nov. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem még csak attól sem függ, hogy ki mennyire vonzó. Én pl. nem nézek ki valami jól, mégis nagyok az elvárásaim (sajnos).
2011. nov. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Többnyire a lányok, mivel ha megnézed ismerőseid között minden lyukra jut egy f@sz, de nem minden f@szra jut egy lyuk..."


Igen a nőknek jut férfi mert nincs olyan nagy elvárásuk. A férfiaknak meg ezek szerint nagyobb az elvárásuk azért nem jut nekik... szóval a válaszod értelmetlen ezek szerint.Azon kívül hogy primitív

2011. nov. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Teljesen személyfüggő. Én pl. nem vagyok valami macsó alkat, viszont elég jóképű vagyok és tudok jól is kinézni. Mostanra már az önbizalmam is több mint régen, a kisugárzásom is sokkal pozitívabb és a lányoknál is egyre jobban kezdek bejönni. Nekem pedig a kedves, jó kisugárzású, intelligens, kicsit tüzes, de lehetőleg visszafogott, ápolt, szép, kedves, elvekkel rendelkező (semmi cigi, alkohol vagy korai szex/ribanckodás) lányok jönnek be. Én elég magasra teszem a lécet szerintem, de hát ez van, hogyha hosszú távra tervezek.
2011. nov. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, és jól is nézek ki, és magasak is voltak az elvárásaim. Rájöttem, hogy a párkapcsolat egy olyan dolog aminek a tartóssága függ a minőségtől.

Szóval úgy döntöttem nem érdekel, én kivárom a lovagot ,ha kell aggszűzként halok meg. De jött a lovag, igaz nem fényes páncélban, motoron, de eljött.

Külső elvárásaim nem voltak, mert egy ember értékeit nem ez határozza, de az erkölcsi értékrendje messze az átlag felett van és egyenes jellem. Én meg pont ilyet kerestem.


22/L

2011. nov. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha általánosítunk akkor egyértelműen a nőknek! bár ilyen téren én sem vagyok egyszerű eset, mint külsőre mint belsőre van egy minimum szint ami nem alacsony.
2011. nov. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

a lanyok tamasztanak irrealis elvarasokat sajnos...

az a baj,hogy a media azt "diktalja"hogy manapsag eleg,ha apu feltolteti a kislany szajat meg mellet es akkor maris kanaan van,nem kell dolgozni,tanulni,semmise mert egy jo test elvisz mindent...

ezt a butabb lanyok nagyresze el is hiszi-menj ki az utcara es nezz korbe...-aztan majd leszen nagy-nagy sirdogalas,amikor negyvenx evesen ul egyedul,elhasznalva,szetszolizva,maganyosan,csalad/gyerek/barmi nelkul az anyjaek lakasaban a kisszobaban es nem erti...

es kiderul,hogy nem ert semmihez,irni/olvasni nem tud,viselkedni sem,de a cici az meg mindig all,mint a beton...

pedig a "szepseg"elmulik,a szetdrogozott/szexelt/ivott ejszakak pedig nyomot hagynak,letagadhatatlant...

2011. nov. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!