Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak én volt az első....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak én volt az első. Mit jelenthet, hogy kiéli magát?

Figyelt kérdés
Én voltam neki az első mindenben. 3évig voltunk együtt, 2 napja pedig szakított. Mindenki azt látta rajta, hogy imád, odavan értem, és én is ezt hittem. De eljöttünk az egyetemre és mintha telebeszéltél volna a fejét. Lehet az új barátai mondogatták neki, hogy ne kösse le magát. Azt mondja szeret, csak már nem úgy és, hogy most úgy érzi így lesz a jobb. Mikor megkérdeztem csajozni akar-e azért van-e ez azt mondta, hogy lehet. Ez meddig tarthat? Mit jelenthet ez nála? Ha szeret akkor hamar rájöhet, hogy elég volt neki és visszajön? Haragszom rá, de szeretem és megértem, hogy mást is kiakar próbálni és képes lennék megbocsátani..szerintetek rájöhet, hogy én kellek neki vagy megtetszik neki ez az életmód? A régi barátai se értik, nem ilyennek ismerték, nem ilyen típusú fiú..inkább érzelmes:( Mit gondoltok? Előre is köszönöm. 20/L
2011. nov. 22. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Az egyetem sokaknál erről szól, h buli buli hátán,és minél több csaj.. Sztem próbálj tovább lépni, mert ezzel csak megalázod magad ha mindig őt várod, ő meg közben más csajokkal hancúrozik. Lehet h egy idő után belátja majd h rossz amit csinál, de lehet h nem..Embere válogatja.
2011. nov. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Privát üzenet. :)


18/L

2011. nov. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem felejtsd el mielöbb ő éli az életét az egyetemen csajozik stb...(ki éli magát) és tedd te is ezt bulizz élvezd az életet aztán ha már megkomolyodotnak látod aggy neki még eggy esélyt!!de lehet hogy ő végleg ilyen marad és sose fog változni szerintem is ember függő!!!
2011. nov. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen emberfüggő, a legtöbb embernek általában különböző korszakai vannak, a mai világban pedig ostobaság azt gondolni hogy valakinek élete első párja lesz az utolsó is, és nemis egészséges szerintem...
2011. nov. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
en 2 fiuanak voltam az elso es nem is maradtam a utolso mert erzetk, hogy ki kell meg sok mindent probaljanak, ne ringasd abba feltetlenul magad, hogy kinyilik a szeme. Most rajtad tanult bele dologokba es ki fogja probalni masokkal is, nagyon lehetseges ... lehet tevedek
2011. nov. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi történt végül? Még a kiéli magát kategóriában van? Én is pont így vagyok mint te. :(
2012. jan. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy hét után visszajött hozzám, mert hiányoztam neki:) Azt mondta nem kell más csak én:) Remélem ez így is marad:)
2012. jan. 30. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!