Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak szeretnék ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak szeretnék ajándékot venni, ötletek?

Figyelt kérdés

Nem régóta vagyunk együtt (1 hónapja) és hétvégén lesz szülinapja, szerintetek mi lenne a megfelelő ajándék? :)


Még egy, nem ehhez a témához illő, kérdésem lenne, de remélem ebben is tudtok segíteni. 16 éves lányként hol illetve hogyan tudok gyorsan pénzt szerezni? Karácsonyig kb. 20 ezer forintra lenne szükségem, szóval hosszabb munka kizárva, esetleg eladni pár már nem használatban lévő tárgyat,ruhát játékot, stb. vagy valami más ötlet?

Az állj ki az utcasarokra és társait hanyagoljátok légyszives !

Előre is köszönöm :))


2011. nov. 23. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyűts újságot vasat rezet :)

vatera.hu

expressz.hu

rákeresel diákmunka

Szerintem sűss te magad valami finom sütit neki meg valamit hozzá vehetsz!Tudod a pasik szívéhez a gyomrán keresztül visz az út ,meg néha egy jó arasszal lejjebb! :)

Vegyél karláncot,lehet olcsót kapni ha gondolod hogy tetszene neki.

2011. nov. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én azt tudom megmondani biztosra, hogy mit NE vegyél. Semmi esetre se olyan díszszart (párna, bögre, póló, kulcstartó) amin a közös képetek van. Ezt nem szeretjük, főleg nem karácsonyra. Esetleg vehetnél valami márkásabb parfümöt kisebb kiszerelésben, vagy akár magadnak valami brutál vadító fehérneműt, amit csak a különleges alkalmakkor hordanál (én tavaly ezt kaptam :P csak a drágaságom még azzal megspékelte, hogy egy masnit kötött magára, nálam tarolt :D)


Pénzt rövid időn belül? Póker! Ha ügyes vagy, akkor egy éjszaka alatt a kitűzött cél többszörösét is megkeresheted, vagy tippmix, vagy fogadás, de csak óvatosan, mert könnyen mínuszban találhatod magad!

2011. nov. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!