Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Szerintetek a nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek a nőket mennyire érdekli a pénz?

Figyelt kérdés
Elsősorban a 18-25 éves srácok válaszát várom. De csak a fiúkét!!
2011. nov. 23. 18:06
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon nem. Egy-két kivételt leszámítva.


18/F

2011. nov. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Walk With Me ***** válasza:
97%

Szerintem ha valaki szeret akkor nem kéne, hogy érdekelje.


Úgy 25 felett már azért gondolom elvárt, hogy dolgozzunk, legyen valami kis egzisztenciánk, de ez is inkább azért, hogy lássák, megálljuk a helyünket a világban.

2011. nov. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
95%
Előzővel tökéletesen egyet értek.
2011. nov. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

érdekelni érdekli őket, mindenkit érdekel. de abszolút nem hátrány az hogy nincs túl sok pénzem, attól még ugyan úgy lehet nőzni ( legalább is a 16-22 körüli korosztályban)

18/F

2011. nov. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
77%

Ha belegondolok abba, hogy hány csajjal szemezek/beszélgetek egy nap akkor nem.

Ugyanakkor nem tudom magamat mégsem megnyugtatni ezzel és ez a kapcsolataim útjában áll.

2011. nov. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Van akit nagyon, van akit kicsit, van akit szinte egyáltalán nem.
2011. nov. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
35%

a pénz nem érdekli csak az egzisztencia! nincs az a vén fószer, az a csúf ember akit nem szépítsen meg a pénz!

Persze van egy szűk réteg akiknek nem számít, ők megelégednek azzal ha tökéletesen jóképű vagy.

2011. nov. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
41%
Csak az számít, tisztelet a kivételnek.
2011. nov. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
20%
El kell, hogy keserítselek haver, de a nők (ezeket a lényeket nem szívesen nevezem annak, mert ha jól, akkor nők nem ilyen förtelmesek) 1000%-át 1000%-ig csak a pénz érdekli. Ajánlom, hogy lottózzál és akkor biztos te leszel a két lábon járó lotyómágnes. A pénzen kívül őket még a nagy fäsz is érdekli. Erre azt ajánlom, hogy kössél súlyzókat a farkadra. Ha ez a kettő már megvan (nekem sajnos csak az egyik van meg, mert nincs pénzem tehát én csak félember vagyok a nők szemében), akkor te vagy a tökéletes fäszi.
2011. nov. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
5%
Általában már az is elég nekik amit az előző írt, de annyit még hozzátennék, hogy gyakran szóba sem állnak azzal aki nem k***a jóképű.
2011. nov. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!