Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, miért mondjátok h ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért mondjátok h ne általánosítsunk, amikor tényleg mindannyiótoknak csak a külső meg a pénz számít?

Figyelt kérdés
Ne mondjátok h nem így van, mert így van. Egyetlen ronda és csóró srácnak sincs bnője.
2011. nov. 19. 16:53
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Te boldogabb lennél attól, ha elismernék? Változtatna az akármin is? Nem.
2011. nov. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
86%
Igen, nekem csak a külső és a pénz számít. Na most ettől jobban érzed magad...idióta. Lázadozzál máshol itt már kezd unalmassá válni a téma.
2011. nov. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

:-D Na most lebuktunk. Megfejtetted a női lélek titkát!

:-))))))))

2011. nov. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
K-urvaintelligens vagy...
2011. nov. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
Te is általánosítasz. A mostani barátom se nem álompasi se nem gazdag :D Erre mit lépsz? És eddig egy barátom sem volt pénzes...
2011. nov. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 szamóca.. ***** válasza:
67%

ronda meg csóró srácoknak azért nincs barátnőjük, mert küzdeni kéne érte kicsit és úgym itn te, ők is beesnek a gép elég és hisztiznek ahelyett, hogy megindulnának futni kocogni edzeni és kihoznának magukból vmi értelmeset, és eltakarodnának dolgozni.

amúgy ronda csóró csávóval én se jönnék össze. nézzen ki jól, és bliccelehtünk együtt bkv-n az már nem érdekel:D

hahaha de le fogtok pontozni:D akkor is így van...

2011. nov. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:

Hát, ha te már eldöntötted, hogy így van, akkor legyen így. :D Engem nem zavar senki véleménye, majd rájössz, hogy az élet nem fekete-fehér.

Egyébként igen, számít a külső és a pénz... Leginkább a sajátom, nekem az az elsődleges, nem tehetek róla... :)

2011. nov. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
Szamóca, te legalább őszinte vagy.
2011. nov. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Pont ezt akartam írni, Szamóca legalább őszinte, nem úgy mint a többiek.
2011. nov. 19. 17:07
 10/41 anonim válasza:
74%

amúgy csak megjegyzem hogy a csúnya és csóró srácoknak is lehet barátnője, de ők általába túl gyávák az önbizalomhiányuk miatt hogy odamenjenek minden a csajokhoz.

nem tudom ki hogy van vele de a fiúnak kell kezdeményeznie szerintem

én láttam elég csúnyácska duci pattanásos fiúkat lányokkal (semmi márkás ruhák meg ilyesmi)

2011. nov. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!