Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek bejövök a csajnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök a csajnak?

Figyelt kérdés

15/F vagyok, idén év eleje óta évfolyamtársam a csaj (ő is 15), de eddig nem nagyon beszélgettünk. Pár napja rámírt face-en, és azóta minden nap 3fél órát beszélgetünk min. az interneten, de suliban még nem találkoztunk (több épületes suli, 5-ből 4 nap másik épületben vagyunk a héten). Különböző dolgokról beszélgettünk, és ő olyanokat is írt, hogy a barátnője már 3 hónapja jár egy fiúval meg hogy ha van párja akkor szívesen tölti vele a szabadidejét. Szerintetek ezek célzások arra, hogy bejövök neki, vagy csak úgy írta? Hogy tudnám ezt kideríteni úgy, hogy nem égetem le magam?

Lécci segítsetek, nem sok tapasztalatom van ilyen téren.

Előre is köszi a válaszokat!


2011. nov. 24. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem csak úgy írta
2011. nov. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tutibiztos hogy bejössz neki :)
2011. nov. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha ilyen sokat beszélgettek akkor jó uton halatsz hogy legyen valami köztettek és szerintem utalgat rá,ugyan minnek írta volna akkor a barátnőjét meg hogy szívessen tölti a párjával a szabadnapját,gondolkozz egy kicsit :) 20/L
2011. nov. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is bejössz neki ;)
2011. nov. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem beégsz nála.
2011. nov. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó jel ha ilyenekről beszél veled ,de találkozzatok személyesen is élőben sokkal könnyebb ezeket a "jeleket" megérteni.
2011. nov. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Esetleg arra is írhatnátok vmit, hogy hogyan deríthetném ki, hogy bejövök-e neki, mert nem tudom, hogy akar-e tőlem valamit, és ennek egfelelően nem udom hogyan viselkedjek vele :S
2011. nov. 26. 14:02
 8/11 anonim ***** válasza:
találkoz vele beszélgessetek abból mindent le lehet veni szerintem és ne legyél félénk ;)
2011. nov. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha egy átlagos lány ráír egy ismeretlen fiúra facebookon akkor többnyire bejövős neki :) Én ez aló kivétel vagyok ugyanis én spontán szoktam ráírni emberekre hátsó szándék nélkül :D
2011. nov. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova, és nézd meg, hogy személyesen is tudtok e ennyit beszélni. Ha igen, tied a csaj.;)
2011. nov. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!