Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy sikerüljön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés

16/L vagyok. VAn barátom, már lassan majndem egy hónapja, de még nem volt csók. Megmondtam neki, hogy nekem ő az első barátom, és már megakart volna csókolni, de féltem tőle.

Ő neki már van tapasztalata, de ugyanúgy fél, azt mondja, hogy Ő nem tud.

Eddig mindig szájrapuszi volt, de hamarosan eljön a csók ideje. Van, hogy úgy érzem, nagyon simán menne, és várom, hogy megcsókoljon, van, mikor viszont akaratlanul is elhúzom a fejem és nem nézek rá, mert félek, hogy megcsókol. Nem az az oka, hogy nem szeretem, hanem nagyon félek, sajna ennyire. Mit csináljak, hogy ez ne így legyen? Félek, hogy mint egy fadarab olyan leszek:(


2011. nov. 24. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia:)

Ne félj a csóktól ! :) Eleinte furcsa lesz" első és 2-3 alkalom " de aztán rájössz, hogy jó ^^ és nem fogsz félni tőle, de nincs is mitől !


23/L

2011. nov. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom.:( De az a baj, hogy ma is próbálta, én meg álltam mint a fadarab és nem csináltam semmit. Azt hittem, hogy csak szájrapuszit akar, és utólag esett le, hogy csóknak szánta, de én meg...:(

Nem tudom, mit csináljak, egyszerűen nagon szeretem, de nem tudok felé sehogyan se kezdeményezni/lépni.

2011. nov. 24. 18:01
 3/5 anonim ***** válasza:

öm kicsit kioktatlak :) első hozzászóló vagyok amúgy.


Amikor átdugjátok egymás szájába a nyelveteket, a nyelveddel körbe körbe az ö nyelvét :)


Vagy


Hozzá érsz a nyelveddel az ő nyelvéhez és utána követed az ő nyelvét a nyelveddel " ahogyan ő csinálja " leköveted :)


Többet nem tudok mondani :)

Néha az érzések diktálják az iramot, a vadságot,gyengédséget .

2011. nov. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaidat, segítettél velük!:)

Köszönöm.:)

2011. nov. 24. 18:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Simán köröztök egymás szájában a nyelvetekkel..nagyon érzelmi tud lenni, én nekem ugyvolt...áttette a nyelvét..köröztünk..hirtelen nagyon furcsa volt, de 3másodperc alatt átéreztem és egyfolytába csókoloztunk:)
2011. nov. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!