Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék összejönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék összejönni egy pasival! De mit csináljak, hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ha beszélgetsz vele..érzékeltesd hogy tettszik neked..légy kicsit titokzatos a pasik megőrülnek a titokzatos lányokér (én is). Kicsi a tapasztalatom ilyen téren de számtalan lánnyal beszélgettem már és bejön ha titokzatos vagy...beszélj sokat ne légy szűkszavú de maradj titokzatos érdelődj iránta... és ha a pasi veszi a lapot meg bejössz neki, hatér a csillagos ég! sok szerencsét!:) remélem tudtam segíteni
2011. ápr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
am. 15/f
2011. ápr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Flörtölj vele. Mutasd neki, hogy érdekled. Ha még akkor sem veszi a lapot, nyiss felé!
2011. ápr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

érdekel*

16/F

2011. ápr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha én hívnám el ahhoz mit szólna?
2011. ápr. 24. 18:51
 6/10 anonim ***** válasza:
vetkozz le neki es abban a percben le is leszel fektetve. komoly
2011. ápr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Hát én a helyében meglepődnék, de velem is volt ilyen és én az ilyen lányokat bírom, akikben van kurázsi. :) Akik néha a kezükbe tudják venni az irányítást. Úgyhogy ha gondolod, ezt is megpróbálhatod. :)
2011. ápr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De ez nem ciki?Főleg ha pofára esek!Nem tűnik nyomulásnak?
2011. ápr. 24. 21:56
 9/10 anonim válasza:
Hát figyelj! Bátorság kell hozzá ez tény. De mint írtam engem is nagyon lenyűgözött, hogy a lány mert nyitni felém, főleg mivel alapvetően 2 évvel fiatalabb volt tőlem. De visszatérve rád, próbálkozz vele először csak flörtölgetni, éreztetni vele, hogy nem közömbös számodra, legyél titokzatos, de azért éreztesd vele, és ha nem veszi a lapot akkor nyiss. Ha pedig nem érdekled őt egyáltalán azt szerintem észre fogod venni.
2011. ápr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy?Ő 30 én 25.Olyan érett férfinak tűnik számomra,hogy kicsit félek a visszautasítástól.Szeretném megismerni és szeretném,ha megismerne és tudná,hogy én nem "olyan"vagyok.Én már túl vagyok a futó kalandokon,a játszáson.Olyanra vágyom,aki mellettem van,szeret és elfogad.Akihez odabújhatok.Nem riasztja el ez a pasikat?
2011. ápr. 24. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!