Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek akkor ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek akkor ha a párom állandoan rám hagyatkozik?

Figyelt kérdés
titkos a kapcsin de máér 14 honapja együtt vagyunk. amikor talizunk mindig kérdezem tőle h mit csináljunk és erre meg h ő nem tudja találjam ki én. és már annyira unom h mindig az van amit én akarok jo lenne néha ha ő is kinyilvánitaná a véleményét. aztán meg ha ugy alakul h valami olyat találok ki ami neki nem tetszik akkor is belemegy és utána meg leoszt h ő mást szeretett volna. de könyörgöm mielött valamit csinálunk mindig megkérdezem vagy 20x h ő is akarja h azt csináljuk amit én szeretnék. és én már nem tudom mit csináljak. probáltam vele beszélni h én ezt már igy unom de mintha nem ért volna semmit. mit tegyek?
2008. márc. 23. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
De miért titkos a kapcsolat? Én már ezt sem értem... Ennyire nem mer felvállálni? Igazából mást nem tudsz csinálni, csak beszélni vele erről. De én valószínűnek tartom, hogy szarik az egészre, és nagyon nem érdekli a dolog. Gondolom megkapja amit akar (szex), onnantól kezdve meg más nem érdekli. Én tuti nem lennék vele.
2008. márc. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
gondolom azért titkos mert férje van,vagy barátja!
2008. márc. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
amugy csaj vagyok és azt a barátom csinálja. amugy a nagy korkülönbség miatt titkos a kapcsink. és nem feküdtem le vele. tudom h nagyon szeret és azért azt akrja ami nekem a legjobb pedig pont az ellenkezősjét éri el vele :S
2008. márc. 23. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!