Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki?

Figyelt kérdés

Ha van egy fiú, akivel nagyon jól kijövünk és akinek van egy nem túl jó kapcsolata (úgy gondolja, hogy nem olyan lánnyal van együtt, amilyenre ő valójában vágyik) és én beleszerettem, akkor beszéljem meg a fiúval ezt a dolgot? (Nem akarok nagyképű lenni, de tudom az elmondása alapján, hogy bennem meg van az, amit egy lányban keres.) Várjak, amíg vége lesz a kapcsolatának? Mi lenne a helyes?


Ha van kérdés, azt írjátok! Kérlek, segítsetek értelmes válaszokkal ! Köszi : L/18


2011. nov. 25. 00:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
adj neki valami egyértelmű jelet, hogy tetszik neked, aztán, ha tényleg ő is vonzódik hozzád, akkor szakítani fog a barátnőjével.
2011. nov. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válasz. Van valami konkrét ötleted a ,,jelre" ?
2011. nov. 25. 00:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha például elhanyagolja a lány, akkor mond neki, hogy te sosem tennél ilyet, ha veled lenen.
2011. nov. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lenne (bocsi)
2011. nov. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"tudom az elmondása alapján"

Nem biztos, hogy azt mondja, amit tényleg akar. Nem hazudni akar, csak maga sem tudja.

Kapcsolatban lenni valakivel... általában (sajnos?) köze nincs a mutatni kívánt képnek a mögötte rejtőző emberhez. És rövid távon kis dózisokban könnyű viselkedni. Nem hiába mondják, hogy lakva ismerszik meg az ember...


Másrészt. Ha összejönnétek, míg a barátnőjével együtt van.. Meg tudnál bízni benne később? Mert az ilyesmi nem a sziklaszilárd jellem sajátja... Lehet veled is megcsinálja majd, ha valami nem stimmel majd.


Persze ne legyen igazam. Szakítson a barátnőjével, és legyetek nagyon boldogok.


23F

2011. nov. 25. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a legutóbbi választ is ! Azt hiszem van benne igazság, abba, amit leírtál.
2011. nov. 25. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!