Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mi legyen! Mi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi legyen! Mi lehet a szándéka? Nekem nem tűnik "olyannak"

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, mindig érettebb gondolkodású mint a többi lány, és 1-2 hete beszélgetek egy nálam jóval idősebb sráccal (10+ év)

Jól elbeszélgetünk, de eléggé szexista megnyilvánulásai vannak. Már az 1.-2. netes bezélgetés után elakart hívni magához hogy filmezzünk. Szerintetek? Egyébként abszolút normálisnak tűnik, egy cégnél dolgozik..mondjuk még a szüleivel él, de csak anyagi okok miatt..:( Ti elmennétek hozzá tv-zni? Szerintetek lehet más szándéka is?

Említette még, hogy semmi "olyat" nem akar..stb.



2011. nov. 25. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:

"Szerintetek lehet más szándéka is?"


Egyértelműen. Ha nem lenne, akkor nem hívna át magához.

2011. nov. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne menj semmiképp!

Te magad írtad, hogy szexista megnyilvánulásai vannak.

Normálisnak tűnik...általában mindenki normálisnak tűnik, és ha bekövetkezik a baj, akkor jön rá, hogy h*lyeséget csinált...

Ne higgy el mindent, amit mondanak!!!!

2011. nov. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem elég egyértelmű mit akar, lefektetni téged. aki csak ismerkedik nem magához hív fel egyből. és ha amugy még nem találkoztál vele, szerintem nem biztonságos felmenni hozzá.
2011. nov. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Figyelj jol, egy pasi, ha filmet akar nezni, az azt jelenti, hogy meg akar dugni. Csak tudja jol, hogy ezt igy nem mondhatja ki nyiltan. NINCS KIVETEL!

Ha megemliti, hogy semmi olyat nem akar, akkor az azt jelenti, hogy igenis gondol ra es amint lehetosege lesz, kihasznalja az alkalmat.

17 evesen ne menj bele ilyesmibe egy ennyivel idosebb pasival, akit a neten ismertel meg.

34N

2011. nov. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amelyik pasi azt mondja,hogy semmi olyat nem akar,az hazudik. Mert ha nem akar olyat,akkor nem fecsérel időt egy lányra. Kivétel a haverkodás,barátkozás,de az nem netes kapcsból szokott kialakulni,hanem sok-sok év pl osztálytársi kapcsolat.
2011. nov. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akar semmit, biztosan nem zavarná, ha elvinnél egy másik párt is a baráti körből, és dupla randit szerveznétek...
2011. nov. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!