Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nagyon jó pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon jó pasi, félek, hogy egy cicababa elcsábítja őt. Én lusta vagyok tenni azért, hogy jobban nézzek ki. Azzal nyugtatom magam, hogyha szeret akkor elfogad olyannak amilyen vagyok.22 L Vélemények?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha elcsábítja valaki így jártál, ő meg nem érdemel meg téged.
2011. szept. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tegyél azért, hogy jobban nézz ki, ez minden Nőnek kötelessége. Mi a baj veled? Amúgy meg csak mert valaki csinos ne cicababázd már le őket...
2011. szept. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Ne magadból indulj ki! Ti nők habozás nélkül otthagynátok a pasitokat, ha rátok hajt egy jóképűbb, de ha mi férfiak szeretünk vkit, akkor nem érdekel, h más jobban néz ki.
2011. szept. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Én is állandóan azt érzem,hogy nem vagyok neki elég tökéletes meg sokkal szebb lányokkal is járhatna stb...néha kell egy kis megerősítés a részéről és jobban érzem magam. De persze emelett azért ne hanyagold el a tested ha lusta vagy ha nem...én is nehezen szánom rá magam hogy mozogjak de az eredmény legyen a cél és hidd el jobban fogod magad érezni a bőrödben,magabiztosabb leszel!
2011. szept. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
én meg már beleszakadok abba, h jó legyek neki.. habár elmondása szerint nagyon jó vok neki.. már ott tartok, h minden egyes étkezésnél bűntudatom van, kivéve ha gyümölcsöt kajalok.. :S
2011. szept. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha így ismert meg téged (azt persze nem tudom, mióta vagytok együtt), akkor igen, ilyennek szeret, nem hiszem, hogy aggódnod kéne. Míg nem mondja, hogy fogyhatnál, vagy csinálhatnál valamit a hajaddal, vagy bármi más... akkor szerintem ne aggódj.

Az én barátom is valószínűleg akárkit megkaphatna rajtam kívül, és én nem tartom magam annyira szépnek, emellett az alakom is teljesen átlagos (van rajtam kb. 5kg felesleg, de járok mozogni, szóval majdcsak lemegy egyszer...), viszont ezeket kompenzálva próbálok mindig valamit vagy a hajammal, vagy a ruházatommal kezdeni, hogy csinosabb legyek, illetve mindig "újítsak" valamit magamon, mert én ezt mindig is fontosnak tartottam.

De még egyszer mondom: ha így szeretett beléd, akkor jó vagy neki így is. De ne legyél lusta, hidd el csak elhatározás kérdése, főleg ha akarod őt... és ha kicsit "teszel" magadért, vagy változtatsz valamin, amivel esetleg te magad se vagy megelégedve, akkor az neked is több önbizalmat fog adni, és nem ilyeneken fogsz agyalni, hogy ki csábítaná őt el.. :)

2011. szept. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Fél éve vagyunk együtt. De ő tényleg annyira sportos, egy csomót fut, meg minden. Úgy néz ki mint valami modell. Én meg nem bírom magam rávenni, hogy fussak, meg időm sincsen rá a suli miatt. Remélem tudok fejlődni a jövöben mert félek, ha nem változtatok akkor nem fog úgy kívánni.

Köszönöm a válaszokat!

2011. szept. 2. 14:51
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
nemkell futnod, elég, ha tornázol, sétálsz.. suliidő alatt nekem sincs sok időm magammal foglalkozni, de akkor beujitok pár uj ruhát, hajat, sminket, sétálok.. igy.. :)
2011. szept. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

,,időm sincsen rá"-kamu,lusta vagy és kész.Ez a baj veletek.

Ezzel ne áltasd magad,hogy ha ,,szeret elfogad így is",mert koppani fogsz az tuti,vagy lesz melletted még egy kettő csaj még pluszban.

2012. okt. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi szeret egy nőt akkor nem fogja érdekelni, hogy van-e rajta felesleg vagy nincs. Nekünk fontosabbak a belső értékek viszont a nők többségére sajnos az igaz, hogy ha jön egy helyesebb kigyúrtabb pali, simán ott hagynak, tisztelet a kivételnek. Mai világban már mások az értékrendek ergo pénz beszél.
2018. júl. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!