Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koves24 kérdése:

Hogy fogadjam el magam, olyannak amilyen vagyok? F/24

Figyelt kérdés

Sziasztok

Ma sokat beszélgetem erről a sógorommal (nővéremmel ) , próbálta megértetni velem , hogy nincs velem semmi baj külsőleg , belsőleg se

Szerintük, nem nézek ki olyan rosszul !

De én valahogy , még sem tudom el fogadni magam , olyannak amilyen vagyok


Tudom magamról hogy elég sok hibám van , sajnos több mint jó :(

Szerintük ép ellenkezőleg , ezt csak én látom így

De valahogy , ezt én nem így érzem

pl , önbizalom hiány , határozatlanság , nincs humorom , unalmas vagyok , hogy engem nem lehet szeretni (vagy nem lesz olyan személy )


Randikon nem tudom magam adni , ideges vagyok

Sógorom szerint , az a baj , hogy görcsösen meg akarok felelni a másik félnek , ezért feszült vagyok (nem laza)

Meg hogy mindig másokhoz hasonlítom magam , pl hogy áhh ha a unokaöcsémnek (népszerű a lányoknál ) nem jött össze az a lány , akkor nekem se fog , kár próbálkozni stb



mit tudnátok tanácsolni ?

vagy már veszett ügy az egész ?

Egyedül maradok örökre ?


Előre is köszönőm a segítséget !

U.I

Orvoshoz meg társaihoz nem fordulok , magamban szeretném ezt le rendezni , ha lehet

( nővérem azt tanácsolta , nem is tetszett )


2011. okt. 15. 00:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Megkérdezem,mert egy pszicho mókus is ide lyukadna ki előbb-utóbb.

Méretileg elégedett vagy magaddal?

Szexuálisan tapasztalt vagy,vagy tapasztalatlan?

Ha válaszolsz időt sporolunk.

2011. okt. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

méretileg elégedett vagyok, legalábbis fel fogadtam , hogy ez adatot , ezt kell elfogadni

A másikra meg , sajnos tapasztalatlan vagyok

Abban az egy kapcsolatban ,nem volt szex !

2011. okt. 15. 00:24
 3/15 anonim ***** válasza:

Menj el egy jobb féle lakásos prostihoz!


Ha már voltál nővel onnantól kezdve többnek fogod látni magad és önbizalmad is megnő.


Én is rákényszerülök, hogy elmenjek, hisz a szép lányok eddig le sem sz@rtak, igaz én ishibás vagyok, mert nincs elég bátorságom odamenni hozzájuk, de ha odamennék is tuti beégnék sajnos.

2011. okt. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Az a baj , hogy az elsőt , nem ép egy hivatásossal szeretném

Sőt , egyenesen elítélem magát a gondolatot is

Régen , haver akar ilyesmibe bele rángatni , jól meg is mondtam neki a magamét


Inkább többet kéne eljárnom , de ezt a jelenlegi anyagi helyzetemmel , nem engedhetem meg magamnak


Meg igazán , egyedül sincs is kedvem elmenni

Barátok sajnos nagyon elfoglaltak, pl munka vagy barátnő miatt

2011. okt. 15. 00:35
 5/15 anonim ***** válasza:
32%

első vok.

akkor egyértelmű a probléma.

lakásos szolgáltatóhoz menj,heti 2x.

2-3 hónap alatt belejössz.

ha meg már birtokában vagy a szakmai gyakorlatnak,akkor a csajozás is sokkal könnyebb lesz és az önbecsülésed is helyrejön.

és biztosan írják majd,hogy várd az igazit meg stb álomvilág.

ne várj!

pl összejössz az igazival,ágyba kerültök és bénázol.

ha igazán kedves a lány,akkor talán ad még egy esélyt,ha ott is bénázol,akkor bukta van.

tanulj meg dugni,szokd a női közelséget,ismerd meg a testét.

az örömlányokat pont erre találták ki.

2011. okt. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Szexnél nem jönnék zavarba , hogy mit hogy kell csinálni

Szerintem ez mind csak fantázia kérdése

Legalábbis szerintem

Bénázni biztos nem bénáznék , már mint hogy mit hova stb

Volt barátnőm szerint , ösztönösen rá éreztem a dolgokra nála

4 Hónapig voltunk együtt , tőlem kicsit fiatalabb volt még , és ő is szűz

De mivel nem akartam erőltetni a dolgot , így hagytam is

Aztán meg állítása szerint , már nem érezett irántam úgy mint a kapcsolat elején !

2011. okt. 15. 00:44
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

ha egy szűz véleményére adsz konkrét gyakorlati kérdésekben,akkor itt önismereti probléma is akad.

na mindegy.

2011. okt. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

Most hülyéskedtek vagy ezeket komolyan tanácsoljátok?


Ez a szegény önbizalomhiányban van, meg görcsösen meg akar felelni, a társadalomnak, meg másoknak. Ti meg azzal jöttök, hogy milyen a szexben?


Elmondom semmi köze nincs ahhoz. El ne menj prostihoz, ha attól megjön az önbizalmad, hogy a prosti már el is megy a 20 alkalom után akkor baj lenne veled.


Őszintén megvallva semmi bajod, csak úgy gondolod, hogy meg kell felelni. Hogy szépnek kell lenni, hogy jónak viccesnek, humorosnak izgalmasnak. De nem, önmagad kell hogy legyél. Nem tudsz olyan lenni amilyen nem vagy. Ha elfogadtad a méreteid akkor ugyan úgy fogadd el hogy ez a te arcod, így nézel ki, és te ha unalmas, és nem vicces, nem szeretni való vagy akkor is ilyen vagy és kész.


És így állj egy csaj elé is hogy tudod magadról nem vagy vicces.... és akkor mi van? Ugyan úgy csajozhatsz, vagy próbálj meg ugyan úgy éld az életed ahogy egy Adonisz tenné.

2011. okt. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

hasonlo problemam van. SOK SIKERT!!!

17f

2011. okt. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem a társadalomnak akarok meg felelni görcsösen , ha nem a társadalomnak akarok meg felelni , ha nem a lánynak a kivel vagyok épen (randin )

Erre mondta nővérem, hogy azért nem jönnek össze a dolgok

Mert nem magam adom , mert az a személyiség a randin , nem én vagyok

Mert pl , nem tudok önfeledten mosolyogni ha vele vagyok , mert félek , hogy vajon mit gondolna akkor rólam


Én úgy látom , hogy pl ha komoly arcot vágok , még ki nézek valahogy "el fogadható "

De aminit mosolygok , az abszolút röhejes

Nem is szeretem ha fotóznak , mert 100 képből ,3 ha jó lesz , az már jó arány



lehet hogy még fogynom kéne ?

most 178cm magas és/80kg vagyok , régen kövérebb voltam

2011. okt. 15. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!