Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt hűtlenek?

Figyelt kérdés

Vannak itt hutlenek, akik megcsaljak a parjukat, egyszer vagy akar tobbszor is? Mit ereztek ilyenkor?

En allandoan megcsalom a baratnom, akit tiszta szivbol szeretek, felek hogy egyszer elhagy emiatt ha rajon. 34 eves vagyok, normalis ha nem tudok ellenallni a kisertesnek? A Tobbi novel csak fizikai kontaktus van, semmi mas. Van aki hasonlo cipoben jar?

Sokszor undorodom sajat magamtol!


2011. nov. 26. 06:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nagy lófaszt szereted te tiszta szívből a barátnődet. Mindenkivel előfordulhat, hogy megbotlik egyszer de aki rendszeresen megteszi az nem csak nem szereti a párját de nem is tiszteli. 32/f
2011. nov. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hulladék ember vagy, bocs, de ez az igazság. 21/F
2011. nov. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
gondolom neked mást jelent a szerelem mint nekem. de kétlem hogy szeretnéd... mire gondolsz akkor amikor másba du*god a fa*rkad? akkor is a szerelemre? érted mire célzok.
2011. nov. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

hogy tudsz megcsokolni egy masik not aki irant nem erzel semmit, miert kivanod, vagy szereted a baratnod vagy nem ha nem jo vele akkor miert mondod, hogy szereted


31 L

2011. nov. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

ha undorodsz magadtol, kepzeld el, hogy undorodna toled a baratnod ha meg tudna akkor mind szertheted


31 L

2011. nov. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

rosszul fejeztem ki magam, nem allandoan csalom meg, de mar tobbszor elofordult.

utana buntudatom van es jo darabig nem kell senki mas csakis o, de sok no kozott dolgozom es konnyen adjak magukat. Udvarolni se kell nekik. Es neha benne vagyok. A baratniomre irto feltekeny vagyok, pedig igazabol tudom, hogy o rendes lany. Szar erzes, tenyleg undorito vagyok, tegnap ujra megcsaltam. Es ilyenkor a baratnom mintha megerezne, furan viselkedik velem. Egy no megerezheti ha megcsaljak? annyira bonyolultak.

2011. nov. 26. 14:27
 7/17 anonim ***** válasza:

elmondanam neked azt, hogy en is csaltam egyszer valakit akit nagyon szerettem, de azt nagyon banom mert veget kellett vessunk a kapcsolatunknak miatta


igen valoban ha figyelmes rad, akkor eszre lehet venni, hogy valami ott buzlik, akarattlanul is kimutatod, eszre sem veszed te, de o igen


31 L

2011. nov. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

na akkor megse vagyok egyedul..

valoban megerezheti?? vagy csak a lelkiismeretfurdalastol felek?

olyankor o mindig olyan fura velem, a szemeben latom, hogy szomoru:(

igen o nagyon figyelmes velem, ma jon hozzam es felek. alig varom, hogy itt legyen velem. allandoan rajovok arra, hogy o a mindenem, meg sem erdemlem ot.

2011. nov. 26. 15:19
 9/17 anonim ***** válasza:

hat en csak egyszer tettem meg es azonnal megerezte es kitudodott, pedig rengeteg km valasztott el tole ugyis


azt eszre lehet venni, hogyha lelkiismeret furdalasod van hidd el nekem


miert nem hagyod abba ha annyira fontos neked a baratnod?


hidd el nagyon megbantod vele ha megtudja en lattam a baratomat, hogy mennyit szenvedet miattam ossze fogod torni a szivet ha szereted fejezd be


31 L

2011. nov. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
mindig megfogadom, hogy abbahagyom, de a munkamnak koszonhetoen nokkel vagyok korulveve, szep lanyok akik konnyen adjak magukat. Flortolnek es benne vannak. Tobbnyire elutasitom oket, de sajnos neha elofordul, hogy benne vagyok en is. Es abban a pillanatba nem gondolok a baratnomre, utana viszont igen. Egy allat vagyok nem egy ember, meg sem erdemel engem! Ha megtudna osszetornem a szivet, abba meg en pusztulnek bele. Soha nemakarnek neki fajdalmat okozni, nem vagyok normalis!
2011. nov. 26. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!