Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt hűtlenek?

Figyelt kérdés

Vannak itt hutlenek, akik megcsaljak a parjukat, egyszer vagy akar tobbszor is? Mit ereztek ilyenkor?

En allandoan megcsalom a baratnom, akit tiszta szivbol szeretek, felek hogy egyszer elhagy emiatt ha rajon. 34 eves vagyok, normalis ha nem tudok ellenallni a kisertesnek? A Tobbi novel csak fizikai kontaktus van, semmi mas. Van aki hasonlo cipoben jar?

Sokszor undorodom sajat magamtol!


2011. nov. 26. 06:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy hol all az eszed, de valaki rosszindulatbol megmondhatja a baratnodnek arra gondoltal mar?


31 L

2011. nov. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha jól értem rendszeres a megcsalás, mégha ritka is. Én is csaltam meg már a páromat, de valódi bűntudatom nem volt, pedig szeretem a hűséget. Mindig akkor csaltam meg, amikor valami nem működött és sajnos pont az ő érzéketlensége miatt(ahogy a dolgokhoz hozzáált) tettem meg. Utána nem éreztem jól, jobban magam. Gondolj a nemi betegségre is, vagy netán gyereket csinálsz valahova, meg ilyenek! Előfordulhat, hogy a partner félreért és nem egyszeri alkalmat akar. Undorodni ne undorodj magadtól, mert az sohasem megoldás. Fogadd el, hogy ez a gyengeséged, mert ilyen vagy. Ha elfogadod, könnyebben tudsz változtatni ezen a SZOKÁSON/HAJLAMON!

Valójában az újdonság izgalma vonz? Mit tennél azért, hogy erről lemondj?

25/F

2011. dec. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
utolso hozzaszolo egyetertek veled. Nekem buntudatom van de csak sokkal utana, abban a pillanatban teljesen elfeledkezem a baratnomrol, vagyishogy tudatos az egesz de ugy gondolom, hogy hu de nagy szerencsem van hogy most ujra alkalmam van es elek a lehetoseggel. En jol erzem magam abban a pillanatban. De utana szar. Es mintha a baratnom erezne rajtam. De lehet csak en kepzelem be. Es ugye nem vagyok tul fiatal se, hogy most azt mondjam ki akarom elni magam. Nem is tudom mi visz ra, erezni azt a masik not, oszton lehet. Es flortolni is szeretek elotte vele, nem csak ugy van hogy most hoppsz es agybabujunk. Ha a no benne van a flortben, a jatekban en is benne vagyok. A baratnom nagyon jatekos, szexben a legjobb, edes es kedves velem, nekem o a tokeletes, szeretem a sok hibajaval egyutt. Ha ragondolok arra milyen bolopndod meg jobban szeretem. Es nem melto erre a vislekdesere, nem tudok magamon uralkodni. En is sokat gondolok a nemi betegsegekre. nemcsak magamat feltem emiatt hanem a baratnom is, ot talan jobban. Velem is elofordult hogy akkor csaltam meg mikor nezetleteresunk volt, de v olt hogy akkor mikor a legjobban szerttem ot. Es nem akarom hogy ha nezetelteresunk van akkor o is megcsaljon. nagyon feltekeny vagyok ra, o nem is sejto mennyire. szoktam ot kontrollalni is amirol o nem tud.
2011. dec. 3. 14:18
 14/17 anonim válasza:
Nem képzeled. Érzi. nem tudja, de más rezgéseket viszel ilyenkor haza.
2011. dec. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

11. válaszadó vagyok.

Akkor marad az, hogy emlékezteted magad mihelyt hasonló szituban érzed jól magadat másik nővel. Az idegen flört emlékeztessen erre, mert majmokhoz ugyan közel állunk, de még gondolkodó emberek vagyunk. :)

Én viszont annyira közben sem éreztem jól magam, csak próbáltam elhitetni magammal. Így mondhatom, hogy az, hogy előfordult, attól még nem jellemző rám.

Az a gond, hogy minél többször szúrod el, annál jobban süllyedsz magad alá, mintha leigáztak volna (benned lévő majom, majmok). Kövér nők is, amikor bezabálnak sokszori diéta ellenére, kudarcot éreznek és egyre mélyebben, egyfajta leigázottság. (Remélem így érthető a hasonlat)

2011. dec. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

utolso, te jokat irsz! ha belegondolok en se erzem olyan hu de jol magam, nem is tudom!

Francba szerelemes vagyok, ennek orulni kene, orulok is, csak neha olyan jo szabadnak erezni magam.

Megprobalom abbahagyni, ennyi eves fejjel eppen ideje lenne!

2011. dec. 7. 14:23
 17/17 anonim ***** válasza:

Utólsó válaszoló vok.

Amúgy sokan akik elítélnek itt, inkább amnéziások. A legtöbb ember megcsalta már a párját csak egyesek hamar tanulnak belőle. Igazán szabadságot az ad, hogyha valakit nagyon szeretsz és tudsz rá számítani, nem félsz, hogy elveszted. (De te itt most félsz, hogy kiderül és elveszted, ő meg érzi a dolgot) Attól mert hűséges vagy, még nem fog magához láncolni. Ha a párod el akar hagyni, te sem láncolhatod magadhoz. Önszántából kell, hogy veled legyen. Ő sem akadályozhat meg, ha menni akarsz, mert nem vagy a tulajdona. Akkor a legszebb a dolog, ha önszántatokból vagytok egymás tulajdonai. Közös tulajdont lehet létrehozni, pl. vagyont, gyermeket, de az érzelem és a szex az "kölcsönösen felmondható". Vannak párok akik bevesznek egy harmadikat. Ilyenkor egy okkal kevesebb hogy együtt legyetek, hiszen érzelmileg és szexileg (Egyedien fogalmazok, tudom:D) nem vagytok közösek. Nálad annyi a különbség, hogy a párod nem tudja. Ettől függetlenül érzi és így valahol nincs különbség ez és a nyitott kapcsolat között. Én nem vagyok hittérítő, meg lehet, hogy bolondnak tartasz, de szerintem a 10parancsolat nem emberi találmány, hanem valahonnan máshonnan való, mert hibátlanul működik. Kizárt, hogy ostoba ember találmánya. Politikus mindig találna kivételt :) Pl. Ölhetsz, ha hazádat véded, lophatsz, ha a törvény feljogosít, stb... :) (Kitaláltak hozzá egy istent, meg ördögöt, meg Évát, meg almát, kígyót, stb. a "hülye gyerekeknek") Elég sokat filóztam azok, mire megértettem, hogy a csoportos tömegszex, ahol mindenki mindenkit szeret, az miért nem működik. Valamiért a BOLDOG EMBERNEK egy párja lehet!!!

2011. dec. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!