Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig érdemes küzdeni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes küzdeni egy kapcsolatért?

Figyelt kérdés
egy éve vagyok együtt az olasz barátommal.papíron minden szép és jó,ő tart el (egyenlőre,de hamarosan én is elkezdek dolgozni,ez most kényszerpihenő),isteni teste van, jóképű,szereti a gyerekeket, velem is gyereket meg esküvőt tervez.alapvetően kenyérre lehet kenni,tényleg érzem h szeret engem.de elképesztően önző,és nem is veszi észre h mennyire az.szerelmes önmagába de főleg a himbilimbijébe, és elvárja h én is csodáljam vele együtt,meg a napi 4-5szöri szexet.egyszerűen nem érti meg h nekem ez túl sok.és ehhez jön még az, h nem lát túl a saját határain, ami nem közvetlenül őt érinti az nem érdekli igazán.gyakran érzem h most azonnal összepakolok és elhúzok.érdemes megpróbálni megebszélni a dolgokat, vagy inkább hagyjam a fenébe?mivel itt nem arról van szó h alkalmazkodunk egymáshoz, hanem a személyiségén kellene változtatni,de ha valakinek meg kell változnia ahhoz h vele legyünk az sztem már nem jó.
2011. nov. 26. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Te választottad,fogadd el őt úgy amilyen!

Vagy inkább pakolj össze és lépj le!

2011. nov. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor pontosítom a kérdést:elégedjek meg azzal h nagyjából jó, vagy létezik a "tökéletes"?akivel nincs ilyen gondom egy év után, h bizonyos dolgaitól ideges leszek.
2011. nov. 26. 13:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Ameddig azt nem érzed, hogy ebből csak vesztesen jöhetsz ki.
2011. nov. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
először ülj le vele és beszéld meg a dolgokat. ha sokadszorra sem változik, akkor keress mást (ami előbb-utóbb úgyis bekövetkezne). nem érdemes olyanra vesztegetni az idődet, aki nem az Igazi :)
2011. nov. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pakolj és menj!
2011. nov. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!