Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan reagáltatok volna erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagáltatok volna erre?

Figyelt kérdés
A párommal 5 évig jártam, de szakitottam vele, mert már nem szeretem. Aztán egy közösségi oldalon találtam róla képeket ahogy egy meztelen nővel fényképezkedett. Ha még szeretném akkor biztos, h rosszul esett volna...DE...már nem szerettem ! Inkább azért haragudtam meg rá, hogy én mindig otthon vártam a 4 fal között, nem jártam sehova. ő meg bárhová elment és erről a kis akciójáról nem dicsekedett! Szóval amikor készültek a képek akkor békültünk ki és ennyire meg annyira szeret és velem akar családot és erre ilyeneket csinált. Bőgtem utána mindig, mindent megtettem érte h együtt legyünk és ezért???Szerencsére megjött az eszem, és még ő sajnáltatta magát mikor elhagytam!!!!
2011. nov. 26. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele, meg sem érdemli még az sem, h ránézz!
2011. nov. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Talán a fotót túlreagálod, mert mi férfiak igenis megnézünk minden formás nőt, akkor is ha szerelmesek vagyunk. Ha meg nincs rajta ruha kifejezetten megnézzük. De ez nem azt jelenti, hogy azonnal "meg is csináljuk" és rendszeresen visszajárunk hozzá. Nem. Ez csak egy esztétikai élmény, s amelyik férfi nem néz meg egy ilyet, inkább annál van a baj. S készült egy fotó is. Na bummmm. Amíg együtt voltatok nem is tudtál róla.


De már döntöttél, hogy elhagyod, akkor meg nem éri meg vele foglalkoznod, mert egy jobb élet vár rád. Nemdebár?

2011. nov. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem a fotók,hanem hogy nagyon sokat szenvedtem miatta,bármit megtettem volna érte, és késöbb meg ilyenek derülnek ki!rápazaroltam 5 évet.
2011. nov. 26. 15:20
 4/4 anonim ***** válasza:

ma 15:14 Nem hiszem, hogy elpazaroltál volna 5 évet. Volt ott azért - gondolom - sok-sok remek dolog, amit nagyon élveztél, s jó rá visszagondolni. S ha annyira rossz lett volna nem húztad volna vele 5 évig.

Így szerintem nincs min rágódni. S nincs mit sajnálni. S nincs miért haragudni. Lépd át, haladj tovább, s olvasd el újra az előző válaszom végét.

2011. nov. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!