Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit szólnátok ha a barátnőtök bejelentené hogy külföldre költözik és ezért szakítanotok kell?

Figyelt kérdés
egy kiváncsi lány
2011. nov. 26. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Örülnék neki.
2011. nov. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

valoszinu nem jokedveben teszi,hanem mert az elet(munka/suli)ugy hozta.

tudni kell elfogadni,ez van.

2011. nov. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem barátnöm kint volt több mint egy évig külföldön dolgozni. El voltunk.... skype-ltunk, de egy idö után a hétvégéktöl egészen az idegsokk került mikor megigértem neki nem megyek sehova. Csak egyszer arra jöttem haza, hogy nem irt, nem ir .... még hajnalba se. Aztán reggel hatkor annyit irt, hogy alszik. :@ E miatt nem kell szakitani. Ha szeretitek egymást nem kell, csak mindent meg kell elölre beszélni egymással.
2011. nov. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha így csuklóból szakítana, akkor k*rvára kiakadnék, nagy valószínűséggel olyanokat mondanék rá, amiket előtte soha és baromira kiosztanám aztán berúgnék mint egy csacsi
2011. nov. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!