Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt az oka hogy szakítottá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az oka hogy szakítottál a pároddal? Könnnyen let utána új kapcsolatod?

Figyelt kérdés
kort és nemet is köszi
2011. nov. 26. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát nekem az exem azt adta be, hogy már nem szeret (2 hónap után hulyeség) és hogy nincs más srác. Ezt el is hittem gy darabig, aztán elkezdtem a dolgok után járni, és kiderult, hogy igenis volt egy srác, aki bolondítota.

utána pár hónapig tiszta hulye voltam, nem tudtam értelmesen beszélni, de egy hét alatt megismertem nyolc csodás lányt, és annak ellenére, hogy nem lett semmi, nagyon orultem az új barátságoknak. Most nem kell kapcsolat, nem keresem. 15/f

2011. nov. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

csalodott bennem


nem mert en meg szeretem ot nagyon es nem tudok meg megnyilni masnak

31 L

2011. nov. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A legutolsóval röviden annyi,hogy nem egymásnak voltunk valóak..nem mondom,hogy egyeznünk kell,mert kötelező,de elég lényeges dolgokban nem értettünk egyet.Meg,nem éreztünk semmi extrát,csak,hogy jó a másikkal,de ennyi.


Az előtte lévővel meg,mert voltak nyomok,hogy megcsalt és ezt is hallottam vissza az egyik közös barátunktól,aki tartotta vele a kapcsolatot is,amikor én nem voltam itthon.(Nyaralás) Meg,utána megint mástól azt hallottam,hogy végigcsalt a kapcsolatunk alatt..és nem ilyen jött-ment embertől,hanem az egyik legjobb barátjával beszélgettem,faggattam,és nem hagytam békén.(Amúgy addigra már szakítottunk,mikor megmondta ő is)

Plusz még a srác akivel együttvoltam régen,megtett meredek dolgokat .. :( És ezek után is beszélek vele..

senki se ért.Sőt,még én sem magamat.Hónapok óta beszélünk,ő visszaakar kapni,és azt állítja nem csalt meg stb.

Lelkem mélyén hinnék neki,de magamat csapom be.:\Ő volt az első fontos barátom.


16/L

2011. nov. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3 hete szakitottam a volt barátnőmmel, ő volt az első. Azota sokkal nyitottabb vagyok, könyebben ismerkedek lányokkal. 15/F
2011. nov. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

egy komolyabb kapcsim volt ami említésre méltó 10 hónap, és jegyesség. vége lett mert a srác megcsalt, aztán meg is ütött egyszer.


utána eg jó darabig nem volt senki.aztán próbálkoztam többször is. sokáig nem találtam hozzám illő pasit.


végül 24 évesen, 1,5 évvel ezelőtt megtaláltam akit egész életemben kerestem, 2 hét múlva összeházasodunk:)


25/N

2011. nov. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak gratulálok.éljetek boldogan és legyetek egészségesek:) Gondolom már várod és izgulsz már:)
2011. nov. 26. 18:09
 7/8 anonim válasza:
mi most vagyunk 2és fél éve együtt ez eddig a leghosszabb és legkomolyabb kapcsolatom nekem szinte ő volt mindenben az első, és láttam rajta hogy nem okés valami és kinyögte h már nem ugy szeret....már megszokott, olyan mint ha 50 éves házasok lennénk és nagyábol vége, de jövöhétvégén megyünk bécsbe mert ezt kaptam töle, de azt se értem minek megyek el,én még mindig szeretem pedig nagyon sokszor bántott lelkileg és ebben az 1 hétben gondolkodik.... pedig már a kezem is megkérte még a kapcsolat elején és nem akarom elhinni de tudom hogy ugyis vége lesz , 20 éves vagyok ,de lelkileg teljesen összevagyok törve sirok.alig eszek el is ájultam 1 nap alatt 2 kilot ledobtam...teljesen kész vagyok.... tanácstalan vagyok...soha nem szeretem igy senkittt!!!!
2011. dec. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a kérdés kiírójának. köszi szépen.


igen várom is meg túl is akarok rajta lenni. az utóbbi 2 hétben elég rosszul voltam. az idegesség ráment a gyomromra:(


idegességemben már sorravettem hogy mi minden romolhat el, hogy ne érjen váratlanul... :D de még ez sem segített.:)

2011. dec. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!