Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ráírjak facebookon vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak facebookon vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel jóban vagyok. Így néha kavargatunk, meg már 2x hazakísért, sétálgattunk. de már nem láttam 3 napja és még egy hónapig nemfogom mert műtötték és otthon kell maradnia. És ráírnék facen de valahogy nem merem.. 14/L és 18 a srác
2011. nov. 26. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igen. kérdezd meg h jól van-e v h milyen volt a műtét. aztán meglátd, mit reagál.
2011. nov. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi az a facebook ?
2011. nov. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
szerintem kérd meg az annya kezét :)
2011. nov. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is irj neki.
2011. nov. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

persze, írj. :)

ha nem mered, akkor csak bökd meg, és remélhetőleg írni fog :D

2011. nov. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Végül ráírtam és tök jót dumcsiztunk. :)

Kérdezgetett így pasikról is.. meg olyan kis aranyos volt.

Nade most is fenntvan de én nemszoktam így ok nélkül nagyon senkire ráírni viszont jólenne vele beszélgetni de nem akarok mindig én ráírni. de ő se szokott szinte senkire. meg nem az a nagy kocka típus. ha hetente 1x feljön az csoda.

2011. nov. 30. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!