Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tűritek egy kapcsolatban, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tűritek egy kapcsolatban, ha a párotok facebookon, más lányokkal beszélget, képeit lájkolja, és kommentálja is, de a valóságban nem csal meg?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 15:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit beszélget. Ahogy nekem vannak fiú barátaim, neki is lehetnek lány barátai, ismerősei, csoporttársai, stb. Nincs azzal gond, hogy beszélget velük, a képeiket is lájkolhatja, kommentálhatja is, DE ne flörtöljön velük, írjon nekik/képeik alá kétértelmű megjegyzéseket, hozzászólásokat, stb.
2011. nov. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom. Barátomnak nincs facebook fiókja (sem), és a gépén csak az én kémeim vannak (amit tud nézegetni).
2011. nov. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
az rendben lenne, ha csak beszélgetne velük baráti szinten, de flörtökről van szó. és azt mondja csak szivatja őket. egy hónapja kezdtünk többet veszekedni és azóta van ez. mindig is csajozós volt, és eddigi barátnőit meg is csalta. hozzám már fél éve hűséges. de ha szeret, akkor ilyet nem kellene csinálnia, fordított helyzetbe neki nagyon rosszul esne.
2011. nov. 26. 15:43
 4/25 anonim ***** válasza:
58%

Az én párom csetel és msnezik.Többnyire lányokkal gondolom (miért beszélne fiúkkal?).

Akkor csinálja mikor fasírtban vagyunk, mert tudja, hogy utálom.Egyszer már szakítottunk is emiatt (illetve ő szakított egy msn-es ribanc miatt).

A lényeg, hogy felvettem a kesztyűt, hisz nekem is van msn-em:D

2011. nov. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
tegnap azt mondta fáradt és lefekszik, de később kiderült hogy még fészbukozgat egy csajjal. ő is akkor csinálja mikor nincs minden rendbe köztünk. de ha én csinálnám, rendkívül kiakadna. de ha én kiakadok akkor mért féltékenykedek? erre egyébként igen érzékeny, mert előző barátnője nagyon betegesen az volt. nem tudom mit kellene tennem. ha meg nagyon össze veszünk miatta, akkor utána mondja hogy csak én kellek neki, én vagyok a legjobb, de később ugynúgy folytatja :S
2011. nov. 26. 15:47
 6/25 anonim ***** válasza:
67%
a facebook konfliktus forrás, mi ezért deaktiváltuk a fiókunkat a vőlegényemmel. nem kell a vita hülyeségekért.:)
2011. nov. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
igen. ezért is utálom, csak még középiskolás vagyok, oszályunknak csoportja van. sokszor van hogy szükségem van rá, mert ott kapunk információt dolgozatról, tanulnivalóról. legtöbben itt tudnak elérni, és ezért nehéz lenne. a másik meg nem tudom hogy a barátom lemondana-e róla?
2011. nov. 26. 16:05
 8/25 anonim ***** válasza:
93%

Ha tudom,hogy csak tényleg csajbarátokkal beszél és nem ír ilyeneket nekik,hogy: jajj de szép vagy:)♥ stb.

Akkor nincs gond. DE én semmi pénzért nem tűrném,hogy csakúgy csajoknak írogasson,akivel látszik,hogy nem épp baráti a viszony..úgy kidobnám,mint a 21. Velem senki ne szórakozzon.

Meg,akkor már abban sem bíznék,hogy tényleg hűséges-e.


Ja,és szerintem erről nem a facebook tehet,hanem az ember..nem a facebook irányít minket. :)

2011. nov. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%

Aki ilyet csinál, az gondolatban már meg is csalt, nem vagy neki elég, nem vagy neki elég jó, ezért vágyik másokra.

Egyszerűen gyáva ahhoz, hogy téged otthagyjon.

2011. nov. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

csak nehéz szakítani, ha egyszer szereted. mindig próbálsz ú esélyt adni, meg hinni abba, hogy megváltozik ...

csak nyáron jöttünk össze és akkor nem volt semmi gond, sokat együtt tudtunk lenni, most hogy bejött a suli ... teljesen megváltozott.

2011. nov. 26. 16:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!