Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szokás mondani a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szokás mondani a barátnőm apukájának?

Figyelt kérdés
A barátnőmet eljegyezzem és elv az apukájának az enhedélyét is kérnem kell. Mit szokás ilyenkor mondani neki?
2011. nov. 27. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Ne kérdezd meg ,mert mi van ha nem adja? :)

Szerintem ha a csaj belement akkor menj oda hozzá és köszönj neki erős kézfogással és közöld vele hogy gratulálok apósom! :)

Ha meg komolyan gondolod az egészet akkor csak megkérdezed hogy ...

Sok sikert!

Hány évesek vagytok?

2011. nov. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Figyu tata...! Ezen túl papa leszel!


Á amúgy én valami olyasmit mondanék egy laza, 4 szemközti beszélgetésben váratlanul, hogy:


"Arra gondoltam, hogy én most már lehorgonyzok, úgyhogy szeretném eljegyezni a lányát. Kérdés, hogy milyennek tartja az ötletet"

Na reflexből azt mondja hogy jónak, és már túl is estél a dolgon.

2011. nov. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
"Na ide figyel fater eljegyzöm a lányodat oszt örülsz neki mer ha nem nem kapsz 5 liter szilvapálinkát megegyeztünk - itt ne várd meg a válaszát - akkor ezt megbeszéltük"
2011. nov. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyből rárontani a lényeggel.

Mennyit kér a lányért? :)

2011. nov. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

21/f 20/l


Az apukájától valahogy illedelmeaen akarom az áldását kérni szal olyan nem jó ami úgy kezdödil hogy ma figyelj fater:D Szal továbi ötletek?

2011. nov. 27. 11:45
 6/10 anonim ***** válasza:
21 évesen eljegyzés?? Biztosan meggondoltad Te ezt??
2011. nov. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem állj elé, és mond azt: ( nem tudom hogy hívják az apát!)X.Y. Szeretem a lányét! Ő is szeret engem . Szeretnénk összekötni az életünket. Úgy határoztunk, hogy eljegyezzük egymást. Szeretnénk kérni az Önök belegyezését.

Sokkal több nem kell.

De azt mondom, hogy a vejem , hogy megszületett a harmadik gyereke és az lány lett, 30 cm- magas szögesdrórtot tett a kerítés tetejére.

2011. nov. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jaja de myugi az esküvő csak olyan 5 év mulva lesz nwhogy bvalami beüssön
2011. nov. 27. 12:00
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor nem kel tudniuk róla :)

Úgyis csak 5 év múlva lenne esküvő addig felesleges az eljegyzés is!!!Ha fél év múlva akarod elvenni akkor tarts eljegyzést!

Ilyenkor szerintem nincs értelme.Felesleges!

De te tudod hogy mit csinálsz!

2011. nov. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ,megvolt a dolog és kb mindenki bekönnyeuett a boldogságtól. Esküvő azé nincs me még mindketten tanulunk és még nem lakunk együtt szal emiatt még nem lez egy jó darabig:)
2011. nov. 27. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!